Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kammel w trakcie „Pnś” dostał wiadomość od konkurencji z „DDTVN”. Opublikował jej treść
Karol Zaborowski
Karol Zaborowski 26.05.2021 00:20

Kammel w trakcie „Pnś” dostał wiadomość od konkurencji z „DDTVN”. Opublikował jej treść

Tomasz Kammel
instagram/tomaszkammel

Tomasz Kammel jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd stacji TVP. Jak się okazało, prezenter dostał wiadomość od konkurencji, kiedy prowadził „Pytanie na śniadanie”.

Tomasz Kammel ma ogromne doświadczenie jeżeli chodzi o pracę w telewizji. Nie powinien więc dziwić fakt, że prezenter ma pokaźne znajomości zarówno w TVP, jak i innych stacjach, które można oglądać w naszym kraju.

Choć można się spodziewać, że przedstawiciele stacji TVP i TVN raczej nie powinni za sobą przepadać, to w przypadku programów śniadaniowych tych stacji jest zupełnie na odwrót.

Tomasz Kammel otrzymał wiadomość od prowadzących DDTVN

Okazuje się, że Tomasza Kammela łączą bardzo bliskie relacje z Damianem Michałowskim i Pauliną Krupińską, którzy są prowadzącymi programu DDTVN.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

I choć same stacje prześcigają się w tym, komu uda się zaprosić popularniejszego gościa lub poruszyć ciekawszy temat, to wśród ich prowadzących panują bardzo przyjacielskie relacje.

Może się to wydawać nieco dziwne, ponieważ spór pomiędzy TVP i TVN przeszedł już niejako do historii polskiej telewizji. Praktycznie cały czas w programach informacyjnych tych stacji można znaleźć przytyki względem konkurencji.

Jednak jak się okazuje w przypadku programów śniadaniowych, sytuacja ma się nieco inaczej. I szczerze mówiąc, pasuje to nawet do samego formatu tych programów. W końcu o to właśnie chodzi w telewizji śniadaniowej, aby była miła, prosta i przyjemna.

Co ciekawe, Tomasz Kammel nie zachował wiadomości, jaką otrzymał od konkurencji dla siebie, tylko podzielił się nią w mediach społecznościowych.

Trzeba przyznać, że bije z niej naprawdę pozytywna energia. Na zamieszczonym screenie widzimy uśmiechniętych prowadzących DDTVN, którzy po prostu w koleżeński sposób witają się z Tomaszem Kammelem. Oczywiście prezenter odpowiedział im w ten sam sposób.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przykre doniesienia o Grzegorzu Markowskim i zespole Perfect. Skończyła się pewna epoka
  2. Jarosław Jakimowicz zarzucił Piotrowi Zeltowi kłamstwo
  3. Przykre doniesienia o synu Krzysztofa Krawczyka. ,,On nie je nawet ciepłych posiłków”
Źródło: jastrzabpost.pl