Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Jessica z "Rolnik szuka żony" już tak nie wygląda. Niewiarygodna przemiana. Fani aż przecierają oczy
Julia Bogucka
Julia Bogucka 19.01.2024 07:16

Jessica z "Rolnik szuka żony" już tak nie wygląda. Niewiarygodna przemiana. Fani aż przecierają oczy

Jessica Miemiec
Kadr z programu "Rolnik szuka żony" prod. TVP, sezon 5 odcinek 4

Jessica była zdecydowanie jedną z barwniejszych postaci występujących w hitowym programie Telewizji Polskiej. Uczestniczka “Rolnik szuka żony” próbowała zawalczyć o serce Krzysztofa, niestety bezskutecznie. Później próbowała rozwinąć swoją medialną karierę w innych programach. Od pewnego czasu trochę o niej ucichło, choć wciąż jest aktywna na swoich profilach w społecznościówkach. Wiedzieliście, że dziś tak wygląda?

Jessica Miemiec bohaterką "Rolnik szuka żony"

“Rolnik szuka żony” to jeden z największych hitów emitowanych na antenie Telewizji Polskiej. W przypadku każdej edycji gromadzi przed ekranami miliony widzów, a ma za sobą już dziesięć serii. Choć nie każdej parze poznanej w programie udało się przetrwać próbę czasu, nie da się ukryć, że kilka z nich dzięki show znalazło swoją prawdziwą miłość.

Jessica Miemiec była uczestniczką piątej odsłony show i postanowiła zawalczyć o względy Krzysztofa. Rolnik zajmował się hodowlą bydła i zboża i był jednym z najmłodszych uczestników poszukujących wybranki serca. W chwili emisji miał zaledwie 26 lat.

Choroba uderzyła nagle. Przykre wieści przekazała Anna Bardowska. Najpierw milczała, ale już wiedzą wszyscy Nie wierzyli w Waldka i Dorotę w "Rolnik szuka żony". Właśnie gruchnęły wieści, spakowali walizki i stało się

"Rolnik szuka żony" - Jessica i Krzysztof

Krzysztof wybrał Jessicę spośród kandydatek do dalszej części programu, w której kobieta konkurowała z dwiema innymi uczestniczkami o serce rolnika. Dziewczyna zdobyła sympatię widzów przez swoją bezkompromisowość i przebojowość. Znana była również ze swojego charakterystycznego wizerunku, mocnego makijażu i kusych strojów.

Niestety ich relacja nie przetrwała do końca serii. Krzysztof pożegnał się z Jessicą, która musiała opuścić jego gospodarstwo. Jak jednak twierdzi, nie żałuje udziału w programie. Pozwolił jej rozwinąć skrzydła w show-biznesie i poznać wiele ciekawych osób. Do dziś, choć minęło kilka lat od emisji show, jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych, gdzie publikuje swoje zdjęcia, walcząc o uwagę obserwatorów.

ZOBACZ TEŻ: Krystyna z “Rolnik szuka żony” związała się z kobietą. Nagle teraz wydała pilny apel, chodzi o ich córkę

Jessica z "Rolnik szuka żony" już tak nie wygląda!

Widzowie programu zapamiętali Jessicę przede wszystkim ze względu na jej wzbudzający emocje wizerunek. Ciemne, natapirowane włosy i mocny makijaż były nieodłącznym elementem jej wyglądu. Nic więc dziwnego, że wielkim szokiem może być sprawdzenie, jak wygląda dziś. 

Metamorfoza Jessici jest uderzająca. Przede wszystkim chodzi tu o jej fryzurę. Kobieta nosi dziś zupełnie inny kolor, jej włosy są w odcieniu bardzo jasnego blondu. Chętnie dzieli się swoją przemianą na Instagramie, gdzie możemy oglądać jej liczne zdjęcia w intrygujących pozach. Co myślicie o tej metamorfozie?

Źródło: pudelek.pl

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania