Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > To prawdziwa plaga! Niewiarygodne, z czym musi mierzyć się Marcin Miller
Martyna Pałka
Martyna Pałka 23.11.2023 21:31

To prawdziwa plaga! Niewiarygodne, z czym musi mierzyć się Marcin Miller

Niewiarygodne, z czym mierzy się Marcin Miller
fot. KAPiF; Niewiarygodne, z czym mierzy się Marcin Miller, fot. KAPIF

Marcin Miller podzielił się z fanami zaskakującą wiadomością. Uwielbiany wokalista disco polo oznajmił, że zmaga się z poważnym kłopotem, dotyczącym social mediów. O co dokładnie chodzi?

Marcin Miller padł ofiarą oszustów!

Gwiazdy co jakiś czas informują swoich fanów o przykrych sytuacjach, jakie spotykają ich w sieci. Niejednokrotnie zdarzało się, że natarczywi internauci kradli ich zdjęcia czy nagrania lub też używali ich wizerunku we własnych celach promocyjnych, lub komercyjnych. 

O takich incydentach informowała już wcześniej między innymi Magda Gessler, czy też Aleksander Sikora. Teraz okazało się, że kolejna polska gwiazda padła ofiarą oszustów. Mowa o Marcinie Millerze, który podzielił się z fanami swoim doświadczeniem.

Gwiazdor disco polo uderzył w Ralpha Kaminskiego. Zaroiło się od przykrych komentarzy Polaków

Marcin Miller przekazał fanom smutną wiadomość

Gwiazdor disco polo niejednokrotnie informował fanów o próbach kradzieży jego wizerunku w social mediach. Wygląda na to, że jego koszmar nigdy się nie skończy, bo właśnie na jaw wyszła kolejna przykra sytuacja, związana z podszywaniem się pod muzyka.

Marcin Miller ogłosił na swoim Instagramie, że znów musi zmagać się z oszustami. Tym razem tajemniczy oprawca skradł zdjęcia i nagrania piosenkarza i stworzył jego rzekomy profil na TikToku. Artysta zamieścił screen z drugiego medium społecznościowego i przestrzegł internautów przed tym użytkownikiem.

To nie mój TikTok - napisał na Instagramie gwiazdor

ZOBACZ TEŻ: Marcin Miller usłyszał przerażającą diagnozę lekarza. Co mu dolega?

Marcin Miller po raz kolejny walczy z oszustami

To jednak wcale nie koniec. W komentarzach na profilu muzyka na Instagramie pojawiły się nie tylko słowa wsparcia i otuchy, ale też kilka zaskakujących wyznań. Internauci wyznali, że zdarzało im się otrzymywać zaproszenia od fałszywego profilu Marcina Millera!

Wszyscy zgodnie zapewnili też gwiazdora zespołu Boys, że zgłoszą podszywający się pod niego profil i będą mocno trzymać kciuki, aby sytuacja z oszustami nieco się uspokoiła.

Wydała się prawda o żonie Marcina Millera. Wiemy, co dzieje się w domu gwiazdora disco polo
Marcin Miller
fot. instagram.com/marcinmillerboys/
Marcin Miller poznał swoją przyszłą żonę, gdy oboje chodzili jeszcze do liceum. Na początku kobieta nie była do niego przekonana, jednak z czasem połączyła ich wielka miłość. Po latach małżeństwa tworzą nadal szczęśliwą parę, ale w przeszłości na ich drodze stanęły pewne przeszkody. Muzyk podczas rozmowy dla „Faktu” przyznał, że nie zawsze był idealny. Świat show-biznesu nigdy nie interesował jego partnerki, ale boleśnie odbijał się na jej życiu. W pewnym momencie kariera Millera sprawiła, że para się od siebie oddaliła.
Czytaj dalej
Marcin Miller z Boysów miał wypadek nad polskim morzem. W sieci są nagrania z karetki
Marcin Miller
fot. instagram.com/marcinmillerboys
Dopiero co Marcin Miller zachwycił swoich fanów, odwiedzając Kołobrzeg w prawdziwie szczytnym celu. Niestety, ta wycieczka nie skończyła się dla niego zbyt dobrze. Lider zespołu Boys miał wypadek, zabrała go karetka. Media obiegły zaskakujące zdjęcia i nagrania. W ostatnim czasie Marcin Miller cieszy się sporym zainteresowaniem mediów. Od pamiętnego występu w show „Mask Singer” minęło już trochę czasu, jednak my wciąż wspominamy wspaniałe wykonanie piosenek Elvisa Presleya, Shakin’ Stevens i Backstreet Boys. Gwiazdor jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, dzięki czemu utrzymuje niezwykle bliski kontakt z fanami. Dzieli się z nimi zarówno sukcesami, jak i… kłopotami, jednak niezależnie od sytuacji zachowuje pogodę i dobry humor. Teraz na Instagramie zawitały nagrania, na widok których wielbiciele piosenkarza aż pobledli z niepokoju.
Czytaj dalej