Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > To ona złamała serce Lindzie. Później wyjechała i wzięła ślub z innym
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 26.05.2024 19:36

To ona złamała serce Lindzie. Później wyjechała i wzięła ślub z innym

Bogusław Linda
Fot. AKPA

Nie od dziś wiadomo, że Bogusław Linda ma na swoim koncie wiele wybitnych ról, ale również romansów. Jego życie uczuciowe budziło wśród fanów wiele emocji, często stając się przedmiotem rozmaitych plotek. Gdy jednak po raz pierwszy poznał kobietę, u boku której był gotowy się ustatkować, został boleśnie zraniony. Piękna aktorka najpierw skradła mu serce, a później je złamała. Gdy wyjechał za nią za granicę, ona przedstawiła mu narzeczonego!

Bogusław Linda był związany z wieloma wyjątkowymi kobietami

Bogusław Linda jest aktorem, który może pochwalić się wspaniałą karierą, a także spełnionym życiem osobistym. Od 2000 roku tworzy zgrane i szczęśliwe małżeństwo z Lidią Popiel. Fani artysty pamiętają jednak czasy, gdy był on niedoścignionym amantem. Chętnie korzystał nie tylko ze swojego uroku osobistego, ale również popularności. Dla niego jedną z największych zalet, dla której spełniał się w zawodzie aktora, była możliwość poznawania atrakcyjnych kobiet.

Najbardziej ciągnęła mnie do filmu możliwość spotkania wielu pięknych kobiet. I za każdym razem innych, a nie ciągle tych samych koleżanek z teatru  Zawsze najważniejsze były dla mnie przygody i kobiety – opowiadał Linda na łamach wywiadu-rzeki z Magdą Umer.

O jego podbojach miłosnych huczała cała Polska. Do jego najgłośniejszych związków należał ten z Polą Raksą, Katarzyną Figurą czy Sylwią Wysocką. Gdy miał 36 lat jego ścieżki przecięły się z popularną aktorką, Katarzyną Chrzanowską, która wówczas stawiała dopiero pierwsze kroki w branży aktorskiej. Linda był nią zauroczony do tego stopnia, że miał nadzieję, iż ułoży sobie z nią życie.

Bogusław Linda (2).jpg
Fot. KAPiF
Zakazany romans Bogusława Lindy Bogusław Linda rzadko pokazuje się z żoną. Teraz zrobił wyjątek. Śliczna 64-latka pozowała u jego boku

Na jej punkcie szalał Bogusław Linda. Ich miłosna hitoria miała zaskakujący finał

36-letni Bogusław Linda był ojcem dwójki 9-letnich bliźniaków, Mikołaja i Michała, którzy narodzili się, gdy był w związku z pewną rehabilitantką. Na planie serialu “Crimen" poznał jednak piękną, ponad 10 lat młodszą od niego Katarzynę Chrzanowską, która zawróciła mu w głowie. Artysta stawiała wówczas swoje pierwsze kroki na scenie, po tym, jak ukończyła warszawską szkołę teatralną. Choć jednak jej przygoda z aktorstwem dopiero się rozpoczynała, już wróżono jej wielką karierę. Zwracała uwagę nie tylko urodą, ale również talentem. Linda od razu dostrzegł, że ma w sobie to “coś”.

Podczas produkcji “Crimen” para miała wiele okazji ku temu, by się do siebie zbliżyć. Odgrywali wspólnie intymne sceny, które wcale nie wprawiały ich w zakłopotanie. Już wkrótce członkowie ekipy zauważyli, że ich zachowanie nie ogranicza się jedynie do kreacji aktorskich, które tworzyli. Między nimi zaczęło rodzić się głębokie uczucie, któremu Linda poświęcił się bez granic. 

Planowali wspólną przyszłość – wspominali wiele lat później ich znajomi w rozmowie z “Rewią”. 

Projekt bez nazwy (3).jpg
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Niezwykle rzadki widok: Bogusław Linda na ściance z żoną! Tuż obok Hakiel z ukochaną i Szapołowska z wnuczką

Znana aktorka złamała serce Bogusława Lindy

Choć para snuła wspólne plany dotyczące przyszłości, ich znajomi byli przekonani, że to aktorka jest w stanie zrobić wszystko, by “usidlić” Lindę. Finalnie ich historia potoczyła się w zaskakujący sposób. Gdy tylko nadarzyła się ku temu okazja, Katarzyna Chrzanowska bez cienia wahania wyjechała do Paryża w ramach stypendium.

Przestraszyła się tego uczucia. On był bożyszczem kobiet, a ona nie zamierzała się nim z nikim dzielić. Zdawała sobie sprawę, że życie z nim, choć ekscytujące, będzie jednak ryzykowne – twierdzili informatorzy portalu “Na Żywo”.

Bogusław Linda nie mógł pogodzić się z myślą, że to może być koniec jego relacji z aktorką. Niedługo po tym, jak wyjechała, on udał się za nią do Francji pod pretekstem wycieczki z przyjaciółmi. Chciał jednak odwiedzić ukochaną i przekonać do wspólnego powrotu do Polski. Nie udało mu się to. Nie tylko spotkał się z odmową, ale jeszcze doznał szoku. Chrzanowska przedstawiła mu swojego narzeczonego! Niedługo później został on jej mężem i ojcem córek bliźniaczek.

Aktor przez długi czas cierpiał po rozstaniu. Pierwszy raz był gotowy ustatkować się u boku kobiety, a ta złamała mu serce. O Chrzanowskiej udało mu się zapomnieć dopiero w 1991 roku, gdy podczas kręcenia “Krolla” poznał swoją obecną żonę - Lidię Popiel, z którą ułożył sobie życie.

Bogusław Linda (1).jpg
Fot. KAPiF