Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Bogusław Linda rzadko pokazuje się z żoną. Teraz zrobił wyjątek. Śliczna 64-latka pozowała u jego boku
Michał Fitz
Michał Fitz 21.11.2023 22:15

Bogusław Linda rzadko pokazuje się z żoną. Teraz zrobił wyjątek. Śliczna 64-latka pozowała u jego boku

Bogusław Linda
fot. KAPiF; Bogusław Linda z żoną

Bogusław Linda z uwagi na swoją charyzmę i niewątpliwie przystojną aparycję od lat musi żyć z łatką amanta i kobieciarza. Nie wszyscy mogą sobie jednak zdawać sprawę z tego, że prywatnie od dawna jest ustatkowany. I jak widać, wciąż bardzo zakochany.

Bogusław Linda - żona

Bogusław Linda, udając się na plan filmu “Kroll” liczył prawdopodobnie na to, że dzięki produkcji zgarnie niezłą gażę i jakieś nagrody na festiwalach. Raczej nie oczekiwał, że ze zdjęć wróci z miłością swego życia, a tak się właśnie stało, bo tam poznał Lidię Popiel.

Film miał premierę w 1991 roku, a już w 1992 para przywitała na świecie swoją córkę, której dali na imię Aleksandra. W świetle prawa swój związek sformalizowali dopiero w 2000 roku.

Koszmar w Puszczykowie, w tym domu było jeszcze jedno dziecko. Media ujawniają najnowsze informacje Wpadł w rozpacz, gdy mówił, co zrobił. Nie żyje żona i dwie córeczki. Porażające słowa winnego z Puszczykowa

Bogusław Linda z żoną na premierze filmu "Napoleon"

Bogusław Linda, choć jest wybitnym aktorem, raczej nie jest lwem salonowym. Nie bryluje więc na ściankach, a co za tym idzie, nieczęsto jest widywany w miejscach publicznych wraz z żoną. Obydwoje zrobili jednak wyjątek, pojawiając się na premierze “Napoleona”.

Szybko przykuli uwagę znajdujących się na miejscu fotoreporterów, tym bardziej, że nie stronili od żartów i zabawnych min. Było po nich widać, jak dobrze czują się we wspólnym towarzystwie. Cała reszta nie ma dla nich wtedy większego znaczenia.

Projekt bez nazwy (85).jpg
fot. KAPiF
Projekt bez nazwy (84).jpg
fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Szymon Hołownia porównał Morawieckiego do jednego zwierzęcia. Internauci: "W punkt"
 

Bogusław Linda i Lidia Popiel po prostu dobrze się bawią

Podczas gdy niektóre pary prężą się przed obiektywami, dopracowując swoje uśmiechy, by wypaść jak najlepiej, Bogusław Linda i jego żona mają takie konwenanse gdzieś. W sieci można znaleźć więcej sporo zdjęć z różnych wydarzeń, na których się pojawiali i wszędzie bawili się w najlepsze, nie przejmując się kamerami.

Takiej relacji można im tylko pozazdrościć i to tym bardziej dlatego, że trwa ona już ponad 3 dekady. Małżeństwo powinno napisać poradnik o tym, jak żyć w szczęściu i nie przejmować się opiniami innych.

Projekt bez nazwy (80).jpg
fot. KAPiF
Projekt bez nazwy (83).jpg
fot. KAPiF
Projekt bez nazwy (79).jpg
fot. KAPiF
Projekt bez nazwy (82).jpg
fot. KAPiF
Projekt bez nazwy (81).jpg
Projekt bez nazwy (78).jpg
fot. KAPiF