Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > To on będzie swatem Edyty Górniak?
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 17.02.2024 16:13

To on będzie swatem Edyty Górniak?

Allan Krupa, Edyta Górniak, Nicol Pniewska, Bart Pniewski
Kim jest Bart Pniewski? Fot. KAPiF, instagram.com/highbart

Ostatnio internet zapłonął od plotek, jakoby jedyny syn Edyty Górniak planował zawarcie związku małżeńskiego. Jego wybranką jest młoda wokalistka Nicol, która podbija polską scenę muzyczną. Co ciekawe, dziewczyna pochodzi z rodziny, której członkowie robią karierę w mediach społecznościowych. Jej ojciec, Highbart, zasłynął na całym świecie imponującą kolekcją butów. Znany jest również z niebanalnego zacięcia modowego, o którym głośno jest w sieci. Jeśli plotki okażą się prawdą, to właśnie on będzie swatem Edyty Górniak!

Syn Edyty Górniak związał się z wokalistką

Edyta Górniak jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek w całej Polsce. Prywatnie jest natomiast mamą 19-letniego Allana, który powoli wkracza w dorosłe życie. Jeszcze do niedawna syn Górniak był związany z Andżeliką Dziedzic, jednak po upływie 2 lat para postanowiła się rozstać.

Nasze drogi się rozeszły i tyle. To się stało przez prywatne kwestie, ale rozeszliśmy się w zgodzie i z tego się cieszę, że tak to wyszło. Wiadomo, nie każdy jest stworzony dla każdego i niestety zajęło nam trochę czasu, żeby się o tym przekonać – tłumaczył Allan w rozmowie z Pomponikiem. 

Niedługo potem młody artysta związał się z Nicol Pniewską, która jest objawieniem polskiej sceny muzycznej. 18-letnia piosenkarka zyskała ogromną popularność w sieci, jednak nie jest jeszcze tak dobrze znana światu, jak jej ojciec, Highbart. Mężczyzna zrobił zawrotną karierę, a jeśli głośne plotki o ślubie pary okażą się prawdą, to zostanie on teściem syna Edyty Górniak. 

Allan Krupa zmienił nazwisko, wcale nie na "Górniak". Powód może zaszokować. Musiał to zrobić “Jestem nienormalna. Naprawdę”. Edyta Górniak tłumaczy się z tego, co zrobiła w Sylwestra. Ludzie przecierali oczy

Syn Edyty Górniak myśli o ślubie?

Życie prywatne Edyty Górniak nieustannie znajduje się pod lupą. W ostatnim czasie uwadze mediów nie uszedł fakt, iż artysta zdecydowała się na podróż do Monako, gdzie mieszka rodzina dziewczyny jej ukochanego syna. Zdaniem niektórych ten wyjazd miał ukryte znaczenie:

Pobyt Edyty w Monako może oznaczać, że niezwykle serio potraktowała życiowe decyzje syna i zjawiła się tam po to, by poznać bliżej rodzinę, z którą od kilku miesięcy mieszka jej jedynak – miała powiedzieć "Rewii" znajoma Edyty Górniak.

Źródło tabloidu zdradziło również, że Allan ma wiązać ze swoją obecną ukochaną wielkie plany na przyszłość. Choć wieści o jego związku z Nicol ujrzały światło dzienne w październiku ubiegłego roku, para ma planować już ślub!

Nicol i Allan bardzo poważnie traktują swój związek, planują zaręczyny, a niebawem też ślub. Edyta Górniak, która bardzo chroni swoją prywatność, była świadkinią ważnych deklaracji syna, co do ich wspólnego życia. Szczegóły tych postanowień trzyma na razie w tajemnicy — ujawniła informatorka "Rewii".

Jeśli te pogłoski się spełnią, Allan wżeni się w zamożną, influencerską rodzinę. Ojciec jego wybranki jest światowej sławy twórcą internetowym, który niejednokrotnie pokazywał się u boku takich gwiazd jak Kim Kardashian, Naomi Campbel, Tyga czy Usher. Kim jest Bart Pniewski, znany szerszej publiczności jako Highbart?

Projekt bez nazwy - 2024-02-17T152238.413.png
Edyta Górniak z synem Allanem. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2024-02-17T152258.106.png
Edyta Górniak z synem Allanem. Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Edyta Górniak drastycznie skróciła włosy. Fani są w szoku. „W długich było lepiej”

To on będzie swatem Edyty Górniak - kim jest Highbart?

Bart Pniewski, znany również pod nickiem Highbart, prężnie działa w przestrzeni internetu jako modowy influencer. Mężczyzna zasłynął na całym świecie jako kolekcjoner drogich, limitowanych rodzajów obuwia. Na Instagramie publikuje zdjęcia w stylizacjach po kilkadziesiąt tysięcy, często bywa również na pokazach mody w różnych zakątkach globu. W ostatnim czasie Highbart zaczął udzielać się również na YouTubie.

Prywatnie Bart Pniewski jest ojcem dwójki dzieci. Jego córka Nicol przyszła na świat, gdy on sam miał zaledwie 17 lat. W 2016 roku urodził się jego syn Xavier. Choć Highbart rozwija w sieci własną karierę, ogromnie wspiera rozwój muzyczny swojej córki. Jak podaje “Super Express”, aby ją wspomóc, miał wydać na teledysk do jej utworu “3 Wizy” nawet 700 tys. złotych.

Projekt bez nazwy - 2024-02-17T160613.066.png
Bart Pniewski i Allan. Fot. instagram.com/highbart