Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Allan Krupa zmienił nazwisko, wcale nie na "Górniak". Powód może zaszokować. Musiał to zrobić
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 09.01.2024 12:46

Allan Krupa zmienił nazwisko, wcale nie na "Górniak". Powód może zaszokować. Musiał to zrobić

Allan Krupa zmienił nazwisko, fot. YouTube/Bądźmy Razem. TVP
Allan Krupa zmienił nazwisko, fot. YouTube/Bądźmy Razem. TVP

Edyta Górniak i jej syn Allan są dobrze znani wszystkim fanom polskiej sceny muzycznej. Chętnie razem pracują, także występując wspólnie na scenie. Allan zdecydował się pójść w ślady sławnej mamy i związać się z branżą muzyczną. 

Allana Krupę i jego ojca „łączy tylko nazwisko”

Choć Edyta Górniak i jej syn Allan są ze sobą bardzo zżyci, daje mu wolną rękę w kwestii jego życiowych decyzji, choć nie ze wszystkimi się zgadza. Młody mężczyzna od dawno podkreśla, że jego mama od wielu lat pełniła w jego życiu także rolę ojca. Wszystko przez to, że w przeszłości nie mógł liczyć na swojego drugiego rodzica. Dariusz Krupa w 2014 roku będąc pod wpływem narkotyków, spowodował wypadek samochodowy, w którym zabił kobietę. Wtedy też zniknął z życia swojego syna. 

Nie mam już do niego żalu. Niech sobie żyje. Łączy nas tylko nazwisko – ujawnił Allan w jednym z wywiadów. 

Edyta Górniak bez ogródek o koncercie sylwestrowym. „Chyba się komuś nudzi”. Fani obejdą się smakiem Gruchnęła informacja o astronomicznych gażach Górniak i Rodowicz. Sylwester TVP jak żyła złota

Allan Krupa zmienił nazwisko

Jak się okazuje, od pewnego czasu nie jest to już prawda. Tajemnica wydała się podczas niedawnego występu Edyty Górniak i jej syna podczas na jednym z koncertów transmitowanych na antenie TVP. Allan zaskoczył wówczas swoją mamę, gdy pojawił się na scenie. Na pasku nie został jednak podpisany jako Allan Krupa.

Jak ujawnił „Super Express”, młody artysta zmienił nazwisko już kilka miesięcy temu. 

Allan przede wszystkim już od dawna chciał się odciąć od swojego ojca. To był główny powód – potwierdził manager syna Edyty Górniak. 

ZOBACZ TEŻ: Syn Edyty Górniak o zostaniu muzułmaninem. Szokujące, co uważa o Koranie, plany o zmianie życia zaskakują

Dlaczego Allan Krupa zdecydował się na zmianę nazwiska?

Manager Allana Krupy ujawnił także powód, dlaczego syn Edyty Górniak nie zdecydował się na przyjęcie nazwiska po swojej mamie. Jak się okazuje, chodzi o jej sławę i próbę stworzenia kariery na własny rachunek. Decydując się na przyjęcie pseudonimu scenicznego jako nazwiska, Allan chciałby uniknąć oskarżeń o to, że stara się wybić na nazwisku sławnej wokalistki.

Zmienił nazwisko na swój pseudonim, żeby nie zarzucano mu, że buduje karierę na nazwisku tak wielkiej gwiazdy, jaką jest jego mama. Ceni to, że ma tak wspaniałą mamę, tak wielkiej klasy artystkę i nie ukrywa, że dało mu to łatwiejszy start, a na pewno dało to wrodzony talent. Natomiast chce budować swoje nazwisko swoją uczciwą pracą. Poza tym niemożliwe jest dorównać takiemu nazwisku jak Górniak.

Źródło: Super Express

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania