Lifestyle.Lelum.pl > Programy > The Voice Kids: Wyszedł ze szpitala, żeby zaśpiewać. Nataszy łzy stanęły w oczach
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 20.04.2024 21:39

The Voice Kids: Wyszedł ze szpitala, żeby zaśpiewać. Nataszy łzy stanęły w oczach

Natasza Urbańska w The Voice Kids
Fot. screen z programu "The Voice Kids" vod.tvp.pl/ facebook.com/thevoicekidstvp

Natasza Urbańska to debiutantka na fotelu trenerskim w programie ”The Voice Kids”. Nic dziwnego, że artystka tak emocjonalnie podchodzi do talent-show. W sobotę, 20 kwietnia 2024 roku musiała jednak wybrać dzieci z jej drużyny, które opuszczą program. Kto przeszedł do kolejnego etapu?

Cleo, Tomson i Baron już wybrali

Ciężki wybór już za nimi. Cleo, Tomson i Baron już wybrali szczęśliwców, którzy powalczą w wielkim finale. Na scenie ze strony chłopaków wystąpią: Nikodem Pajączek, Milena Gajek i Wiktoria Szeflińska! Za to drużynę Joanny Klepko będą reprezentować: Marysia Stefanowska, Mateusz Pierożek i Ola Antoniak.

Wielki finał siódmej edycji ”The Voice Kids” odbędzie się 27 kwietnia 2024 roku. Widzowie TVP2 będą mogli obejrzeć rywalizację już od godziny 20:00. Natomiast zwycięzcę poznamy dopiero w drugiej części, która będzie realizowana na żywo, czyli około godziny 23:00.

Projekt bez nazwy (26).png
Fot. screen z programu "The Voice Kids" vod.tvp.pl, Jury programu “The Voice Kids 7”
Po tym wykonie już chcą jej wręczać główną nagrodę The Voice Kids: Cleo nagle popłynęły łzy, ledwo mówiła. Interweniował Kammel

Ciężkie chwile Urbańskiej w "Voice Kids"

Przed widzami ”The Voice Kids” ostatnie bitwy tej edycji. Poznamy finalistów z drużyny Nataszy. Cały odcinek artystka musiała walczyć z ogromnymi emocjami. Przypomnijmy, że to pierwszy raz w roli trenerki 7. edycji muzycznego talent show. 

Urbańska będzie miała bardzo ciężki moment w show TVP. Spośród osiemnastu dzieciaków, będzie mogła wybrać tylko trójkę, którą zabierze do wielkiego finału.

Okazuje się, że po jednym z występów, które były emitowane w sobotę, trenerka całkowicie się rozkleiła:

Jezu, dziewczyny, to było piękne. Dobra, ja muszę wyjść albo coś – mówiła zapłakana Natasza Urbańska

Projekt bez nazwy (25).png
screen z programu "The Voice Kids" vod.tvp.pl

Natasza Urbańska niesamowicie się wzruszyła

Dzisiejszy odcinek “The Voice Kids” był szczególnie emocjonujący dla Nataszy Urbańskiej. Jurorka dwukrotnie miała łzy w oczach. Za pierwszym razem wzruszyła się, kiedy dowiedziała się, że uczestnik programu wyszedł ze szpitala tylko po to, żeby wystąpić. Z kolei później rozpłakała się podczas występu najstarszych dziewczynek. 

A na koniec najtrudniejsza decyzja. Czy w grupie Nataszy jest zwycięzca tej edycji “The Voice Kids”?