Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Teściowa niszczy ich małżeństwo. „Mam wrażenie, że wraz ze ślubem wdepnęłam w g**no”
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 12.04.2020 11:40

Teściowa niszczy ich małżeństwo. „Mam wrażenie, że wraz ze ślubem wdepnęłam w g**no”

Kobieta
dailymail.co.uk

Teściowa ma zupełnie destrukcyjny wpływ na ich małżeństwo i kobieta nie ma pojęcia co zrobić ze swoim życiem. Swoim problemem podzieliła się na forum kafeteria.pl, gdzie opowiedziała o toksycznej sytuacji, w której w tym momencie utknęła. Czy jest z tego jakieś proste wyjście?

Okropna teściowa często jest przedmiotem różnego rodzaju często niewybrednych żartów. Jednak wiadomo, jak to jest z takimi sytuacjami, w każdej żartobliwej anegdocie tkwi ziarno prawdy. Niestety matki bardzo często są wobec swoich dzieci, szczególnie synów, bardzo zaborcze. A oni, wychowani przez takie osoby, nie wiedzą jak taką sytuację rozwiązać.

Okropna teściowa

— Musiałam się wyżalić, bo czuję się w tym życiu jak zbędny przedmiot — napisała kobieta. Nic dziwnego, że ma takie odczucia, bo sytuacja, którą opisała, naprawdę brzmi bardzo nieprzyjemnie. Toksyczna, wymagająca teściowa i kompletnie nieobecny mąż, sprawiają, że kobieta zaczyna poważnie zastanawiać się nad tym, czy przypadkiem nie popełniła błędu, wychodząc za mężczyznę.

  1. Mama spuściła córeczkę z oka dosłownie na kilka sekund. Tyle wystarczyło, by niemal doszło do tragedii
  2. 16-latek nie miał żadnych szans, dwie osoby walczą w szpitalu. Porażające wiadomości z polskiej miejscowości
  3. ”Królowe życia”: przyjaciel Dagmary trafił do szpitala psychiatrycznego. Kolejny dramat gwiazdy TTV

Od początku była negatywnie nastawiona do pomysłu zamieszkania z teściami. Wiedziała, że to tylko proszenie się o konflikty. Jednak mężowi udało się ją przekonać. Ona jest w ciąży, pieniądze nie rosną na drzewach, a to miało być tylko tymczasowe rozwiązanie. Bardzo szybko okazało się, że jeśli będzie jakiś element, który wystawi ich związek na próbę, to właśnie relacja męża z matką.

Jak poradzić sobie z teściową?

Nie ma jednego prostego sposobu na toksyczną teściową. Kobieta z forum Kafeterii nie wie, co ma robić. Jej mąż całymi dniami przesiaduje w garażu, popijając piwko i spotykając się z kolegami, niewiele uwagi poświęcając ciężarnej żonie. Teściowa natomiast nieustannie nią komenderuje, nie przejmując się, że synowa jest w zaawansowanej ciąży i zagania do sprzątania.

Komentujący byli zgodni: może nie trzeba iść tak daleko jak stwierdzanie, że popełniła błąd, wychodząc za mąż, ale zamieszkanie z rodzicami mężczyzny to ewidentna porażka. Niestety, jedyna rada, jaką mieli dla kobiety, to jak najszybsza przeprowadzka.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

teściowa

Kobieta nie wie, co robić.

teściowa

Zamiast jej pomagać, mąż niczym się nie przejmuje.

teściowa

Teściowa rujnuje jej związek.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Do której będą otwarte sklepy w Wielką Sobotę? Godziny otwarcia marketów
  2. Bardzo ważne słowa szefa WHO. Chodzi o znoszenie ograniczeń i restrykcji
  3. Jak przebiega epidemia w Polsce względem innych krajów? Matematyk dokładnie wszystko pokazał, wnioski są jednoznaczne
  4. Zakupy z Carrefoura dostaniesz do domu w mniej niż godzinę. Za dostawę nic nie zapłacisz, tłumaczymy jak
  5. W ”M jak miłość” pojawi się nowa gwiazda. 28-letnia piękność nieźle namiesza w życiu jednego z bohaterów
  6. 22-latek minął komendę podczas spaceru. Zapłaci 30 tys. zł, zdumiewający incydent

źródła: kafeteria.pl

Powiązane
dawne gwiazdy telewizji
Rozpoznasz TE gwiazdy z dawnych lat?! Porządna zagwozdka dla Polaków, spróbuj swoich sił