Lifestyle.Lelum.pl > Żona Rafała Trzaskowskiego

Żona Rafała Trzaskowskiego

Małgorzata Trzaskowska (1)
29.06.2020 14:06 Żona Trzaskowskiego zdobyła się na odważne wyznanie. Dotyczy jej męża i dzieci, wielu będzie zaskoczonych

Żona Trzaskowskiego zdobyła się na kilka słów prawdy, dotyczących jej życia prywatnego. Małgorzata Trzaskowska opowiedziała o swoim mężu i dzieciach, a nawet dotknęła takich tematów jak religia. Jej wyznanie było naprawdę zaskakujące – głównie dlatego, że żona największego rywala Andrzeja Dudy, do tej pory, raczej unikała medialnego rozgłosu. Wybory prezydenckie w toku, w związku z czym, w centrum zainteresowania obecnie znajdują się – Rafał Trzaskowski i Andrzej Duda. Wyborcy z oczywistych względów niezwykle interesują się, tymi jakże ważnymi osobistościami. Ostatnio rąbka tajemnicy uchyliła żona jednego z kandydatów, pani Małgorzata Trzaskowska.

żona
15.05.2020 19:11 Kim jest żona Rafała Trzaskowskiego? Do mediów wypłynęły informacje o Małgorzacie

Żona Rafała Trzaskowskiego to Małgorzata Trzaskowska pochodząca z Rybnika, absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Żona prezydenta Warszawy unika rozgłosu i jak dotąd niewiele było o niej wiadomo. Jednak kandydatura jej męża na stanowisko głowy Państwa spowodowała wokół jej osoby spore zainteresowanie. Żona Rafała Trzaskowskiego, Małgorzata, jest aktywną działaczką społeczną. Choć stara się, by w mediach nie było o niej głośno, trudno uniknąć rozgłosu będąc małżonką popularnego polityka. Kim jest żona prezydenta Warszawy?