Lifestyle.Lelum.pl > Żona Donalda Tuska

Żona Donalda Tuska

żona donalda tuska
11.01.2022 10:37 Kim jest żona Donalda Tuska? Małgorzata Tusk nie zawsze była idealną żoną

Donald Tusk to jeden z najbardziej znanych polityków w naszym kraju. Szef Platformy Obywatelskiej od 43 lat jest mężem swojej ukochanej Małgorzaty. Kim jest żona Donalda Tuska? Małgorzata Tusk z wykształcenia jest historyczką, a razem ze swoim ukochanym poznała się na studiach. Dzieje miłości polityka i jego partnerki mogą nieźle szokować. Kim jest żona Donalda Tuska?

Żona Donalda Tuska
03.07.2021 14:26 Żona Donalda Tuska przyznała się do romansu, zakochała się w innym. ,,Wiedziało o tym wiele osób w Gdańsku”

Małgorzata i Donald Tusk są małżeństwem od 1978 roku, co daje niespełna 43 lata. Początkowo zawarli jedynie ślub cywilny, a przed ołtarzem stanęli 27 lat później. Żona Donalda Tuska w swojej biografii przyznała, że zakochała się w innym mężczyźnie. Przyszły premier Polski dowiedział się o jej relacji po czasie – Wiedziało o tym wiele osób w Gdańsku – powiedział w jednym z wywiadów dla TVP. Na szczęście po latach udało się uratować ich związek. Autobiografia Małgorzaty Tusk pt. Między nami ujawniła wiele faktów na temat jej relacji z Donaldem, jednak niewiele osób wiedziało, że był moment, w którym zdecydowała się odejść do innego faceta.