Lifestyle.Lelum.pl > Sylwetka

Sylwetka

Teresa Werner
11.06.2024 07:00 Werner wygląda jakby miała 20 lat! Prawda jest jednak inna

Teresa Werner od lat zachwyca nas nie tylko swoją muzyką, ale również nienaganną sylwetką. 66-letnia gwiazda regularnie dzieli się z fanami fotografiami z egzotycznych wakacji. Niesamowite, jak obecnie prezentuje się piosenkarka.

Justyna Steczkowska
21.05.2024 12:47 W wiek Justyny Steczkowskiej trudno nam uwierzyć. Ta figura to arcydzieło

Justyna Steczkowska od lat zaskakuje nas swoimi umiejętnościami wokalnymi. Nie da się ukryć, że piosenkarka czaruje nie tylko swoim silnym głosem, ale również niesamowitą sylwetką. Niewiarygodne, jak pięknie wygląda ona w wieku 51 lat.

Jennifer Lopez
06.03.2021 11:51 Ma prawie 52 lata i ciało dwudziestolatki. Jennifer Lopez zdradziła sekret swojej figury

Jest kobietą, która w karierze muzycznej osiągnęła praktycznie wszystko. Teraz kiedy koncerty zostały zawieszone z powodu pandemii koronawirusa postanowiła kontynuować pracę nad swoją sylwetką. Jennifer Lopez, 51-latka, na której widok głowę traci niejeden mężczyzna zdradziła sekret swojej doskonałej figury. Instagram Jennifer Lopez jest jednym z najliczniej obserwowanych na świecie. Piosenkarkę śledzi ponad 145 milionów użytkowników i trzeba przyznać, że mają na co popatrzeć. Wokalistka światowej sławy znajduje się w świetnej formie, a jej figura wcale nie odzwierciedla obecnego wieku gwiazdy.

19.05.2020 17:52 Skuteczne i bezpieczne preparaty na odchudzanie?

Marzenie o zgrabnej sylwetce i odchudzaniu bez wysiłku, wiele kobiet zachęca do testowania reklamowanych w internecie kolejnych spalaczy tłuszczu. Efekty są marne, a wiele produktów nie tylko nie pomaga, ale szkodzi. Chemiczne dodatki, nieznany skład dziwnych preparatów reklamowanych niemalże jako magiczny środek na odchudzanie nie powinny wzbudzać naszego zaufania. Czy istnieją bezpieczne preparaty o naturalnym składzie, które pozwolą szybko schudnąć?