Lifestyle.Lelum.pl > Stare Seriale

Stare Seriale

natalia oreiro
01.02.2021 09:34 Pamiętacie ,,Zbuntowanego anioła”? Nie do wiary, jak dziś wygląda Natalia Oreiro, jest jeszcze piękniejsza niż kiedyś

Natalia Oreiro to niesamowita piękność, która swoją sławę zawdzięcza głównej roli w serialu Zbuntowany Anioł. Aktorka wcieliła się w postać Milagros. Każda kobieta, która śledziła losy Zbuntowanego Anioła, chciała wyglądać, jak ona! Czy po 20 latach aktorka bardzo się zmieniła? Ciężko uwierzyć, że to możliwe, ale jest jeszcze piękniejsza! Natalia Oreiro podbiła serca Polaków ponad 20 lat temu. Mimo to ci nadal są zainteresowani tym, co słychać u urugwajskiej piękności. Wy też jesteście ciekawi? Możecie się nieźle zdziwić!

seriale
22.02.2020 22:46 Pamiętacie Kariokę ze „Stawiam na Tolka Banana”? Wspaniały serial, łezka się w oku kręci

Serial powstał na kanwie powieści pod tym samym tytułem i, mimo że miał tylko 7 odcinków, na stałe zapisał się w kartach popkultury jako kultowy. Warszawska grupa trudnej młodzieży tak porwała młodych widzów, że do dziś wszyscy pamiętają o losach Karioki i jej bandy. Którą postać lubiliście najbardziej?Seriale z dawnych lat były naprawdę wspaniałe. Minimalny nakład środków wystarczył, by Polacy tłumnie zasiadali przed telewizorami. Wystarczyła dobra fabuła i żadne efekty specjalne nie były potrzebne! Pamiętacie Kariokę ze Stawiam na Tolka Banana? To była postać!

podróż za jeden uśmiech
08.02.2020 16:09 Kto pamięta Poldka i Dudusia z „Podróży za jeden uśmiech?” Aż łezka się w oku kręci

Podróż za jeden uśmiech to pozycja kultowa! Młodzieżowy serial zrobił prawdziwą furorę, a dorośli oglądali go z takim samym zapałem, jak dzieci. Wyprodukowany w latach 70. do dziś budzi uśmiech, a w oku kręci się łezka wzruszenia!Pamiętacie przygody Poldka i Dudusia? Założymy się, że tak! Serial powstał na podstawie książki autorstwa Adama Bahdaja z 1964 roku pod tym samym tytułem. Przygody dwóch chłopców, którzy postanowili wybrać się nad Morze Bałtyckie bez grosza przy duszy były oglądane przez dzieciaki i młodzież z wypiekami na twarzach. Podróż autostopem, poznawanie nowych osób i determinacja, by dotrzeć do ukochanych mam nad morze są godne podziwu, a klimat serialu przenosi nas w nostalgiczne czasy dzieciństwa!