Lifestyle.Lelum.pl > Praca Zdalna

Praca Zdalna

rząd
05.04.2021 11:19 Rząd planuje zmiany w Kodeksie Pracy. Ujawniono szczegóły

Rząd już od pewnego czasu planuje zmiany w Kodeksie Pracy. Jeżeli pracujemy z domu to szef będzie musiał zapłacić część naszego rachunku za prąd – czytamy na rmf24.pl. Podano jeszcze więcej szczegółów. Jakie plany ma rząd? Dziennikarz RMF FM Krzysztof Berenda podał kilka ważnych informacji na temat nowelizacji Kodeksu Pracy. Rząd stara się dostosować przepisy do nowej rzeczywistości.

Prąd
02.12.2020 17:30 Uważasz, że powinien zostać zapewniony dodatek za prąd dla każdego, kto został zmuszony do zdalnej nauki lub pracy?

Prąd w dzisiejszych czasach jest zużywany w niezliczonych ilościach, a w najbliższych tygodniach może się to jeszcze powiększyć. Wszystko przez konieczność pracy i nauki zdalnej wielu ludzi. Może się to wiązać z większymi opłatami miesięcznymi za prąd oraz inne media. Uważacie, że powinni oni otrzymać specjalne dodatki? Chociaż tryb pracy i nauki zdalnej wiąże się z zachowaniem bezpieczeństwa przed szalejącą pandemią koronawirusa, to niesie za sobą inne konsekwencje. Można do nich zaliczyć choćby wyższe opłaty za prąd. Uważacie, że ludzie, których wiąże konieczność z takim trybem nauki lub pracy powinni dostać dodatki za prąd?

zasiłek dla bezrobotnych
31.07.2020 12:20 Po wakacjach Polaków czekają ogromne zmiany. Minister potwierdza

Polacy będą zadowoleni z decyzji rządu? Już po wakacjach ministerstwo chce wprowadzić kategoryczną reorganizację zapisów dotyczących pracy. Wiemy, czego dotyczy plan resortu. Każdy, kto zarabia na swoje utrzymanie, powinien to przeczytać.Polacy muszą przygotować się na kolejne wielkie zmiany. Tym razem, dotyczą każdego, kto na co dzień pracuje. Wiele osób będzie zadowolonych, co na to pracodawcy? Znamy szczegóły innowacyjnego projektu rządu. Zapadła decyzja ws. powrotu dzieci do szkół. Pada konkretny termin 500 plus w formie bonu? Prezes ZUS komentuje Ruszają masowe „kontrole”, zapukają do milionów Polaków. Jeśli się nie zgodzisz, słono zapłacisz Jak informuje portal interia.pl, minister rodziny, pracy i polityki społecznej Marlena Maląg powiedziała, że resort pracuje nad nowymi zapisami w Kodeksie pracy. Dzięki nim na stałe wprowadzono by pracę zdalną w tych instytucjach, w których byłoby to możliwe.– Kiedy obserwowaliśmy, jaki procent pracowników, jaki procent pracodawców skorzystało z tego narzędzia, okazało się, że rzeczywiście ponad 50 proc., a w niektórych instytucjach nawet i więcej — skorzystało z pracy zdalnej — powiedziała szefowa resortu Marlena Maląg cytowana przez portal interia.plPo wakacjach będą wielkie zmiany? Polacy będą zaskoczeni

Dziecko
21.04.2020 13:28 Tata wyszedł z pokoju w czasie wideokonferencji. Wtedy do pokoju wkroczył syn i postanowił wyjaśnić coś współpracownikom

W dobie pandemii króluje praca zdalna, ale niekiedy przeniesienie obowiązków z biura do domu wiąże się z pewnymi nieprzewidzianymi wpadkami. Pochłonięci pracą, spieszący się i z głową pełną myśli zapominamy o pewnych osobnikach, które mając za dużo wolnego, lubią zwracać na siebie uwagę. Pewien tata musiał się nieźle przez to nawstydzić.Tata odszedł od komputera tylko na chwilę. Niefortunnie zostawił włączoną wideokonferencję. Jego syn nie omieszkał nie skorzystać z okazji, by pewną sprawę wytłumaczyć współpracownikom rodzica. Opisująca historię na kobieta.wp.pl i próbująca ratować sytuację matka nie potrafiła pohamować emocji!