Lifestyle.Lelum.pl > Obława

Obława

policja
19.09.2021 17:33 Obława w polskim mieście. Doszło do morderstwa strażaka

W niewielkiej miejscowości Susz w województwie warmińsko-mazurskim doszło do brutalnego morderstwa. Ofiarą jest 55-letni mężczyzna. Trwa obława na zabójcę. Ciało zamordowanego znalazł w domu jego brat, w sobotę (18 września) wieczorem. Natychmiast wezwał policję. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Iławie prowadzą postępowanie. Joanna Kwiatkowska, oficerka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Iławie poinformowała, że brat mężczyzny zastał go w domu, w pozycji siedzącej, z raną na głowie. Nieoficjalne doniesienia mówią o ciosie siekierą lub nożem. Zabójca nie został jeszcze zatrzymany, cały czas trwa obława na sprawcę ataku.

ojciec
05.09.2021 19:36 Obława w polskim mieście, padły strzały

Do wydarzeń rodem z amerykańskiego kryminału doszło dziś na ulicach Wrocławia. W jednej z południowych dzielnic stolicy Dolnego Śląska trwa obława na pojazd, którym ucieka podejrzany o popełnienie przestępstwa. Funkcjonariusze oddali do kierującego co najmniej jeden strzał.

Jacek Jaworek
24.08.2021 17:39 Obława na Jacka Jaworka: akcja policji na dworcu PKP

Cała Polska zastanawia się, gdzie ukrywa się Jacek Jaworek, który w lipcu zabił troje członków swojej rodziny. Policja z Tarnowa otrzymała zgłoszenie, że poszukiwanego przestępcę widziano na tarnowskim dworcu PKP. Jacek Jaworek to 52-latek ze wsi Borowce, który 10 lipca zabił swojego brata, jego żonę oraz ich nastoletniego syna. Od tego czasu policja nie ustaje w poszukiwaniach, by odkryć miejsce pobytu mordercy. Niedawno pisaliśmy o kolejnych zgłoszeniach, dotyczących poszukiwanego (TUTAJ). Codziennie pojawiają się nowe informacje. Funkcjonariusze z Tarnowa zorganizowali obławę na tamtejszym dworcu PKP.