Lifestyle.Lelum.pl > Ministerstwo Cyfryzacji

Ministerstwo Cyfryzacji

egzamin
04.09.2020 21:01 Przełom dla wszystkich posiadających prawo jazdy. Minister ogłosił historyczną zmianę

Prawo jazdy jest obecnie jedynym wymaganym dokumentem, który kierowcy muszą mieć ze sobą podczas prowadzenia auta. Dwa lata temu w życie weszła ustawa, która głosi, że dowód rejestracyjny oraz dokumenty potwierdzające ubezpieczenie samochodu mogą zostać w domach. Tym razem czeka nas przełom. Minister ogłosił ważną decyzję.To już przeszłość. Dzisiaj kierowcy w przypadku niezabrania ze sobą z domu tych dokumentów nie muszą się stresować. Inaczej jest w przypadku prawa jazdy. Kontrole policyjne na drogach wymagają dokumentu, który uprawnia kierowcę do prowadzenia pojazdów. W przypadku braku posiadania przy sobie prawa jazdy policjanci mogą nałożyć na kierującego karę pieniężną w wysokości 50 zł.Czy podczas prowadzenia auta trzeba mieć ze sobą prawo jazdy?Tak. Prawo jazdy to obecnie jedyny wymagany dokument, jaki kierowcy muszą mieć ze sobą podczas prowadzenia pojazdu. Jeszcze kilka lat temu auta musiały być wyposażone nie tylko w niezbędny sprzęt, ale także w dokumenty potwierdzające ubezpieczenie samochodu, a także dowód rejestracyjny.Prawo jazdy jest bardzo przydatnym dokumentem. Podczas jazdy, kierowcy są zobowiązani do posiadania go ze sobą. Dzisiaj została przekazana informacja, o świeżo wprowadzonej, przełomowej ustawie. Wejdzie ona w życie dopiero za kilka miesięcy. Nowe obostrzenia. Właśnie przekazano informację, wielu Polaków będzie zrozpaczonych Dramatyczne sceny w Nasz nowy dom, zagrożenie dla życia i zdrowia rodziny. Katarzyna Dowbor musiała podjąć interwencję

Agnieszka Włodarczyk
18.08.2020 20:52 Nikt się nie spodziewał, po Szumowskim ogłoszono kolejną dymisję. ”Miało być na chwilę, a wyszło prawie 5 lat”

Dymisja Wandy Buk to kolejna wstrząsająca wiadomość ostatnich kilku dni. Najpierw zrezygnował Janusz Cieszyński, później Łukasz Szumowski a teraz wiceminister cyfryzacji.Dymisja Łukasza Szumowskiego wstrząsnęła mediami. A okazuje się, że już doszło do kolejnej. Ze stanowiska właśnie zrezygnowała Wanda Buk wiceminister cyfryzacji. Poinformowała o tym na swoim Twitterze. To już trzecia dymisja w ciągu zaledwie dwóch dni.

Agnieszka Włodarczyk
02.07.2020 22:27 Ministerstwo Cyfryzacji rozsyła pilne SMS-y do Polaków. Znamy ich treść

Ministerstwo Cyfryzacji postanowiło przypomnieć Polakom o ważnej kwestii, która dotyczy wszystkich pełnoletnich osób. Wiadomość SMS ma pojawić się na ekranach telefonów milionów Polaków.Ministerstwo Cyfryzacji wydało ważny komunikat dla wielu obywateli mieszkających w Polsce. Pilna wiadomość powinna wkrótce dotrzeć SMS-em do niemalże wszystkich Polaków. Tę informację powinien przeczytać każdy. Zaangażowało się w to również Krajowe Biuro Wyborcze. Wiemy, czego dotyczy treść SMSa, którą niedługo otrzymasz.