Lifestyle.Lelum.pl > Martyna Wojciechowska Przemysław Kossakowski

Martyna Wojciechowska Przemysław Kossakowski

Przemek Kossakowski
28.07.2021 15:47 Przemek Kossakowski nie powiedział bliskim o rozstaniu? Niebywałe doniesienia obiegły sieć

W mediach pojawiły się kolejne doniesienia w sprawie rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Jak ustalił jeden z tabloidów, bardzo prawdopodobne jest, że bliscy podróżnika nie mieli pojęcia o jego rozmowie. Marcowa wypowiedź jego matki rzeczywiście przywiewa wątpliwości.Choć Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się już kilka miesięcy temu, wieść o końcu ich małżeństwa trafiła do sieci dopiero dwa tygodnie temu. Od tego czasu nie milkną echa, a w serwisach internetowych wciąż pojawiają się nowe informacje.

Martyna Wojciechowska z Kossakowskim
26.02.2019 12:55 Martyna Wojciechowska z Kossakowskim na oficjalnym zdjęciu! Najpiękniejsza para w show-biznesie?

Martyna Wojciechowska z Kossakowskim pojawili się razem na rozdaniu tegorocznych TeleKamer Tele Tygodnia. Zakochani nie szczędzili sobie czułości, to już kolejne ich oficjalne wyjście. Wcześniej pokazali się na Balu fundacji TVN. To najpiękniejsza para w show-biznesie! Martyna Wojciechowska z Kossakowskim już nie kryją swojego uczucia. Na początku ich relacji nie chcieli się z nią afiszować w mediach, starając się chronić prywatność jak tylko mogli. Jak widać, zakochani nie chcą dłużej trzymać swojego uczucia w sekrecie i chętnie pokazują się razem na warszawskich salonach.

martyna wojciechowska: przemysław kossakowski
27.01.2019 13:21 Martyna Wojciechowska zaczęła swój związek od gniewnego SMSa! O co chodzi?

Martyna Wojciechowska: Przemysław Kossakowski — te dwie osobowości musiały w końcu się spotkać! Odkąd są parą, media próbują dowiedzieć się jak najwięcej o ich relacji. Nic dziwnego — w końcu związek podróżników mających słabość do czasem naprawdę niebezpiecznych wyzwań, nie może być nudny! A wszystko zaczęło się od gniewnego smsa, którego Martyna wysłała Przemysławowi… To nie jest para, która bryluje na bankietach i ściankach, a i tak wzbudza niezwykłe zainteresowanie mediów i internautów. Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski od lat zadziwiają nas odwagą i otwartością podczas swoich dalekich wypraw. Gdyby się nad tym zastanowić, to aż dziwne, że los połączył ich dopiero niedawno. Oczywiście jak na podróżników przystało, ich związek zaczął się w sposób dość nietypowy. Jeden z ”wyczynów” Kossakowskiego tak zdenerwował Martynę, że postanowiła wysłać mu szczerego smsa. Na szczęście potem było już tylko lepiej!