Lifestyle.Lelum.pl > Kate Middleton Ciąża

Kate Middleton Ciąża

Kate Middleton
21.08.2018 17:23 Będziecie w szoku, jak dowiecie się, GDZIE pracowała Kate Middleton, zanim została księżną

Kate Middleton pracowała na pół etatu w znanej brytyjskiej firmie, zajmującej się sprzedażą biżuterii. Jaka była jej rola i czy się w niej sprawdziła? Mamy odpowiedzi. Brytyjska rodzina królewska nie przestaje elektryzować ludzi na całym świecie. Zasady panujące na królewskim dworze, stroje i konwenanse. Wszystko to niezwykle nas intryguje .

Royal Baby
03.06.2018 16:47 Księżna Kate zniknęła z życia publicznego. Powód jest bardzo ważny

Kate Middleton miesiąc temu powitała na świecie swoje trzecie dziecko. Piękna księżna całkowicie oddaje się teraz swoim pociechom i ich wychowaniu. Wraz z dziećmi wyjechała na krótkie wakacje, mały książę George i księżniczka Charlotte mają obecnie wolne od szkoły. Jeżeli wchodzisz na tzw. „etat mama”, wiesz, że będzie to kawał ciężkiej pracy. Mimo że Kate Middleton przebywa na urlopie macierzyńskim, wie, że czeka ją nie lada wyzwanie. Opieka nad trójką maluchów, nie może być łatwa. Prócz Georga i Charlotte, pod koniec kwietnia księżna Cambridge powitała na świecie swoje trzecie dziecko – synka, Louisa. Kate, wraz z pociechami zdecydowała się na krótkie wakacje poza Londynem.

Kate Middleton
29.05.2018 18:10 Kate Middleton kupiła sukienkę z Zary. To totalny hit lata

Kate Middleton miesiąc temu powitała na świecie swoje trzecie dziecko. Piękna księżna, mimo tego, że jest matką, może pochwalić się niemal posągową figurą. Teraz udowodniła, że nie tylko sukienki za grube tysiące mogą wyglądać spektakularnie. Ta kiecka z Zary podbije wasze serca! Jeżeli kochacie modę, pewnie nie robi na was wrażenia styl rodziny królewskiej. Zazwyczaj jest mocno konserwatywny i po prostu…nudny. Okazuje się, że Księżna Kate pozytywnie nas zaskoczyła! To już nie pierwszy raz, kiedy Kate Middleton pokazała, że ma jaja! Ostatnio na ślubie Meghan i Harrego pojawiła się w sukience, którą mogliśmy już wcześniej oglądać, a teraz kupiła sukienkę w popularnej sieciówcę! Czujemy, że ta sukienka z Zary zostanie totalnym hitem lata!

Kate Middleton
25.05.2018 18:24 Dramatyczny apel Kate. Księżna prosi o pomoc

Księżna Cambridge, Kate Middleton jako żona księcia Williama, dużo udziela się charytatywnie. Świeżo upieczona mama, przebywa obecnie na urlopie macierzyńskim, ale nie zignorowała okazji do pomocy innym i apeluje o pomoc! Oczy całego świata ostatnio zwrócone są w stronę rodziny królewskiej. Wszystko za sprawą ślubu księcia Harrego i Megha Markle. Kate Middleton po niedawnym urodzeniu trzeciego dziecka, nieco usunęła się w cień. Świeżo upieczona mama zajmuję się teraz swoją najmłodszą pociechą i dwójką pozostałych dziec. Mimo że obecnie przebywa na urlopie macierzyńskim, nie przegapiła okazji, by pomóc potrzebującym. Chodzi o wsparcie podczas Tygodnia Dziecięcych Hospicjów. Księżna opublikowała wzruszający list, który poruszył wiele osób.

Księżna Kate
23.04.2018 16:21 Księżna Kate urodziła! Znamy płeć dziecka

Księżna Kate trafiła dziś rano do szpitala. Dosłownie kilka chwil temu wszystkie media obiegła informacja, że Księżna Kate urodziła swoje trzecie dziecko! Znamy jego płeć! Kolejne Royal Baby przyszło na świat! Żona księcia Williama, następcy brytyjskiego tronu, urodziła swoje trzecie dziecko. Mały George i księżniczka Charlotte powitali na świecie swoje brata!