Lifestyle.Lelum.pl > Jakie Seriale Na Netflix

Jakie Seriale Na Netflix

"Bridgertonowie"
24.05.2024 07:38 Bridgentonowie: szykuje się romans na planie?

Serial “Bridgertonowie” powrócił w wielkim stylu z kolejnym sezonem. Podobnie jak w poprzednich odsłonach produkcji, w tej także, widzowie są wciągnięci w płomienny romans jednego z członków rodziny Bridgertonów z jego przeznaczeniem. W 3. sezonie póki co przynajmniej część widzów zdaje się być rozczarowana chemią, a dokładnie jej brakiem pomiędzy głównymi bohaterami. Co na to sami aktorzy? Zabrali głos. 

Netflix
12.07.2019 19:42 „13 powodów” doczeka się czwartego sezonu. Netflix potwierdził kontynuację hitowej serii

Neftlix podzielił się fantastyczną nowiną, która ucieszy wszystkich fanów „13 powodów”. Platforma oficjalnie potwierdziła, że jedna z najchętniej oglądanych produkcji doczeka się 4 sezonu! Z niecierpliwością czekasz na nowe odcinki swojego ulubionego serialu? Dowiedz się, kiedy nastąpi premiera! Twórcy serii, którą pokochali nie tylko nastolatkowie, potwierdzili jej kontynuację. Gdy serial w 2017 roku pojawił się na platformie Netflix, był jednym z najchętniej oglądanych i komentowanych produkcji. Co więcej, sytuacja ta nadal nie ulega zmianie! Pomimo że 3 sezon się jeszcze nie miał swojej premiery, wiadome jest, iż nie będzie ostatnim!

Netflix: dobre miejsce
04.03.2019 18:20 „Dobre Miejsce” to serial Netflixa, po którym zmienisz swoje życie. Będzie 4 sezon?

Netflix: Dobre miejsce to serial, po którym zmienisz swoje życie. Twórcy produkcji przygotowali ciekawy scenariusz, mogący odpowiedzieć na wiele moralnych i etycznych pytań. Choć jest skupiony wokół jednej bohaterki, wiele z nas odnajdzie w nie swoje lustrzane odbicie. Od 2016 roku można go oglądać na platformie Netflix! Będzie 4 sezon? Jeżeli istnieją seriale, które faktycznie mogą nas doprowadzić do niezwykle ciekawych pytań, to z pewnością należy w tym miejscu wymienić The Good Place. Główna bohaterka, Eleonor, trafia do tytułowego miejsca, które przywołuje na myśl biblijne niebo. Produkcja każe nam na nowo rozpatrzyć twierdzenie, czy każdy z nas może być dobrym człowiekiem.