Lifestyle.Lelum.pl > Europa Da Się Lubić

Europa Da Się Lubić

Paolo Cozza
04.06.2024 09:14 Aż nie chce się wierzyć, co gwiazdor “Europa da się lubić” robi po godzinach

Program “Europa da się lubić” cieszył się niegdyś ogromną popularnością w naszym kraju. Jednym z jego uczestników był Paolo Cozza. Po zakończeniu emisji talk-show w 2008 roku Włoch jednak szybko zniknął z telewizji. Pojawi się ponownie wiele lat później. Teraz okazało się, co robi na co dzień. Aż trudno uwierzyć, jakie ma hobby. 

Conrado Moreno
08.05.2023 07:29 Czy to naprawdę Conrado Moreno? 20 lat temu podbijał serca, dziś trudno go poznać. Właśnie wrócił na ekrany

Conrado Moreno zasłynął w polskim show-biznesie swoim udziałem w kultowym programie “Europa da się lubić”. Nieprawdopodobne, jak przez lata zmienił się sympatyczny Hiszpan.Gwiazdor pojawił się później w kilku popularnych programach rozrywkowych, a potem słuch o nim zaginął. Teraz gość Moniki Richardson znów powraca na ekrany. Niesamowite, jak bardzo się zmienił.

Europa da się lubić
07.02.2021 17:20 Pamiętacie Vito z ,,Europa da się lubić?” Niesłychane, jak potoczyły się jego losy

Jeden z najbardziej lubianych Włochów w Polsce, Vito Casetti od dłuższego czasu znajdował się poza radarem mediów. Niezwykle sympatyczny uczestnik programu Europa da się lubić postanowił zniknąć z show-biznesu i zająć się swoim wyuczonym zawodem, jakim jest marketing finansowy. Co poza tym słychać u gwiazdora byłego programu TVP? Program Europa da się lubić przestał być emitowany w 2008 roku. Po pięciu latach odnoszenia sukcesów i bardzo wysokiej oglądalności postanowiono o zdjęciu go z anteny i zastąpienia innymi produkcjami. Uczestnicy show TVP w dalszym ciągu pozostają dobrze zapamiętani przez telewidzów. Tak jest m.in. z Vito Casettim.

Europa da się lubić
21.09.2020 11:55 Pamiętacie Kevina z ”Europa da się lubić”? Niewiarygodne, czym się dziś zajmuje

Europa da się lubić, był jednym z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych w Polsce. Wiele występujących tam osób do dziś możemy oglądać na ekranach telewizorów. Są jednak tacy jak Kevin Aiston, którzy zniknęli z życia medialnego i całkowicie zmienili swoje dotychczasowe życie.Europa da się lubić to program rozrywkowy, którego uczestnicy stali się na tyle sławni, by otrzymać telekamery. Należeli do Steffen Möller oraz Kevin Aiston – teraz, mężczyzna zapamiętany jako wesoły strażak, żyje zupełnie inaczej.

paolo cozza
02.08.2020 00:30 Był gwiazdą „Europa da się lubić”. Co dziś robi uwielbiany Paolo Cozza? Wielu będzie zaskoczonych

Paolo Cozza to człowiek pełen pozytywnej energii, dobrego humoru i mnóstwa ciepła – jak na Włocha przystało. Na polskiej scenie po raz pierwszy pojawił się w programie Europa da się lubić. Od tamtego czasu zapraszano go także do innych produkcji, jednak czym zajmuje się teraz?Paolo Cozza przeprowadził się do Polski w 1995 roku, a dzięki programowi Europa da się lubić, szybko zdobył naszą sympatię. Program emitowany był w latach 2003-2008 i niestety, od tamtego czasu coraz mniej słyszymy o tym znanym Włochu. Czym się zajmuje obecnie? Wielu może być zaskoczonych. Osobowość telewizyjna wciąż pojawia się w kilku programach, a ponadto prowadzi własną firmę!