Czajka

BENEDYKT XVI
31.08.2020 18:36 Pilne ostrzeżenie. GIS alarmuje Polaków, wydano zakaz zbliżania się do jednego miejsca, nastąpiła wielka awaria

Główny Inspektor Sanitarny (GIS) właśnie wydał specjalny komunikat dla Polaków mieszkających niedaleko Wisły, na odcinku Warszawa-Gdańsk. Z powodu awarii może być niebezpiecznie. Polacy w tych regionach powinni uważać na jedno miejsce.GIS alarmuje, przekazał ważny komunikat. Dotyczy to ogromnej części Polaków, wszystko obowiązuję już od dzisiaj. Należy nie zbliżać się do tego konkretnego miejsca, ponieważ nastąpiła poważna awaria. Może być niebezpiecznie.

BENEDYKT XVI
29.08.2020 18:36 Rafał Trzaskowski przekazał wiadomość z ostatniej chwili. Musiał powołać sztab kryzysowy

Rafał Trzaskowski właśnie przekazał bardzo pilną wiadomość. Jest na tyle źle, że prezydent Warszawy musiał powołać sztab kryzysowy. Czy zagrożenie znowu ma się powtórzyć? To może dotyczyć nie tylko warszawiaków.Prezydent stolicy Rafał Trzaskowski znowu będzie musiał poradzić sobie z poważną sprawą. Wydarzenie może mieć naprawdę fatalne skutki, dlatego polityk postanowił jak najszybciej powołać sztab kryzysowy. Sprawa jest w toku.