Alert

BENEDYKT XVI
16.10.2020 18:31 Uwaga, wszyscy Polacy dostaną dziś bardzo podobnego SMSa. Znamy treść pilnej wiadomości

Instytucje, których zadaniem jest dbałość o bezpieczeństwo obywateli, nie tylko proszą o przestrzeganie restrykcji, ale także starają się przeprowadzać kontrole, by wyłapywać ludzi, którzy sobie z nich nic nie robią. Już od jutra w strefie czerwonej znajdą się aż 152 powiaty, zatem obostrzenia zostaną poddane jeszcze większemu rygorowi, by ograniczyć do minimum ryzyko zakażenia koronawirusem.ZOBACZ ZDJĘCIE:SMS od Rządowego Centrum Bezpieczeństwa trafi dziś do każdego Polaka. W jego treści można znaleźć niezbędne informacje o regionach objętych konkretnymi strefami. Rząd nalega na przestrzeganie panujących obostrzeń, które mają na celu walkę z epidemią koronawirusa. Dodatkowo w treści wiadomości można znaleźć odnośnik do oficjalnej strony internetowej rządu.Polacy, którzy posiadają maseczki ochronne na twarzach, bardzo często zapominają o jednej ważnej rzeczy. Otóż maseczka ma chronić nie tylko usta, ale i nos. Funkcjonariusze policji od dziś będą kontrolować ludzi, którzy nie przestrzegają tego obowiązku. ‼Uwaga #AlertRCB‼ Od soboty (17.10) nowe zasady bezpieczeństwa. Dziś mieszkańcy całej Polski otrzymają Alert RCB z informacją o obowiązku zasłaniania ust i nosa oraz linkiem „https://t.co/7tiGovS1wn” z pozostałymi obostrzeniami. pic.twitter.com/l3QK8kGiXl — Rządowe Centrum Bezpieczeństwa (@RCB_RP) October 16, 2020Dodatkowo Rządowe Centrum Bezpieczeństwa ma przypomnieć obywatelom o obowiązku zasłaniania ust oraz nosa. Każdy z Polaków powinien dostać informację dotyczącą strefy, w której obecnie się znajduje. Warto przypomnieć, że od jutra w strefie czerwonej znajdzie się m.in. Warszawa.Już dziś Rządowe Centrum Bezpieczeństwa po raz kolejny wyśle drogą SMS niezbędne informacje, w których Polacy zostaną ostrzeżeni przed panującą pandemią koronawirusa. W treści komunikatu będzie można znaleźć zawiadomienie, że od 17 października w życie wejdą nowe zasady bezpieczeństwa oraz odnośnik do oficjalnego serwisu internetowego Rzeczypospolitej Polskiej gov.pl. Można w nim znaleźć pozostałe zasady przestrzegania bezpieczeństwa.Koronawirus w Polsce. Policja podejmuje walkę z nieprzestrzegającymi obostrzeń Pilne: Episkopat apeluje do wiernych. Chodzi o niedzielne msze święte, niestety, już wszystko jasne Na wesele nagle wparowała policja, zaczęła wyprowadzać ludzi. Wszystko się nagrało Nowe zasady w L4. Nadchodzi wielka rewolucja w zwolnieniach lekarskich, Polacy będą wniebowzięci Posiadacze telefonów komórkowych otrzymają dzisiaj wiadomość, w której zostaną ostrzeżeni o strefach, w których obecnie się znajdują. Rząd robi wszystko, by Polacy stosowali się do obowiązujących restrykcji.Koronawirus w Polsce. Polacy otrzymają alerty od Rządowego Centrum Bezpieczeństwa

alert
26.08.2020 15:28 Pilny alert do wszystkich Polaków. Dziś każdy dostanie identycznego SMS, znamy jego treść

Alert dostanie dziś każdy z nas na swój telefon. Wszyscy są już powiadomieni, każdy z nas powinien dostać identycznego SMSa, znamy już jego treść. Grozi nam poważne niebezpieczeństwo, dzisiaj powinniśmy szczególnie uważać. Specjalny alert dla wszystkich przebywających na terenie naszego kraju: dzisiaj będzie naprawdę niebezpiecznie. To może być najgroźniejszy dzień w tym roku. Jest na tyle poważnie, że postanowiono powiadomić Polaków specjalnym SMSem. Jego treść może budzić niepokój, lepiej zostać dzisiaj w domu.

Agnieszka Włodarczyk
23.08.2020 19:52 Wydano pilny alert. Zagrożenie zbliża się do kraju

Pilny alert został wydany dla kolejnych województw. W największym zagrożeniu znów południe kraju. Apeluje się o ostrożność i rozwagę, lepiej zadbać o dobra materialne.Alert, jaki wystosowano dla Polaków, jest bardzo poważny. Zagrożenie dotyczy nas wszystkich, warto więc zachować ostrożność i dostosować się do licznych zaleceń. Znów musimy na siebie uważać.

środa
19.08.2020 19:40 W środę po południu pojawiły się pilne ostrzeżenia. Chodzi o dwa województwa

W ostatnim czasie sytuacja w Polsce jest bardzo dynamiczna. Musieliśmy zmierzyć się już z falą upałów i burz z gradem, niestety środa dla mieszkańców dwóch województw stanie pod znakiem kolejnych, bardzo niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych. Trzeba przygotować się na najgorsze. Środa 19 sierpnia dla mieszkańców dwóch województw będzie wyjątkowo trudna. Jak się okazuje, Rządowe Centrum Bezpieczeństwa przekazało pilne ostrzeżenia aż dla trzynastu powiatów. Istnieje poważne zagrożenie. Polacy muszą zastosować się do poleceń służb. Wydano bardzo ważne zalecenia, wszyscy powinni się z nimi zapoznać.

BENEDYKT XVI
11.07.2020 10:59 RCB wysyła dziś Polakom identyczne SMSy. Znamy ich treść, są nietypowe

SMS o nietypowej treści? Takich mogą się dziś spodziewać wszyscy mieszkańcy Polski. Zapewne nikt z nas nie oczekuje alertu od Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. A już na pewno nie o takiej treści. Wiemy, co znajdzie się w nietypowym ostrzeżeniu od RCB. Uprzedzamy wszystkich Polaków, by ci nie byli zaskoczeni. Co się w nim znajdzie?Nietypowy alert, którego mogą się spodziewać mieszkańcy Polski, będzie dotyczył… głosowania. A konkretniej zasad, jakie będą nas obowiązywały w drugiej turze wyborów prezydenckich, które odbędą się już w nadchodzącą niedzielę – 12 lipca. Treść SMS-a jest istotna, bo dotyczy wytycznych, jakie zaproponowało Ministerstwo Zdrowia.

Agnieszka Włodarczyk
22.06.2020 21:12 Uwaga: Każdy Polak dostanie dziś wiadomość SMS. Znamy jej treść, bardzo ważne

W treści wiadomości przeczytamy: Uwaga! Dziś w ciągu dnia (22.06) i w nocy prognozowany ulewny deszcze i burze. Możliwe wezbrania rzek. Przygotuj się na podtopienia. Stosuj się do poleceń służb.SMS, jaki otrzymają dziś wszyscy Polacy, będzie zawierał bardzo ważną treść. Nadawcą jest Rządowe Centrum Bezpieczeństwa, które roześle do wszystkich wiadomości, w których znajdą się informacje ostrzegawcze. Przed nami bardzo niebezpieczna noc. Jesteśmy proszeni o zachowanie ostrożności.