Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Te gwiazdy obchodzą dzisiaj "Dzień matki". Zdjęcia rozczulają
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 26.05.2024 22:39

Te gwiazdy obchodzą dzisiaj "Dzień matki". Zdjęcia rozczulają

Wersow, Bianka Zalewska i Kamila Ściobiorek
Foto Instagram wersow, Bianka Zalewska, Kamila Ścibiorek

To będzie ich pierwszy tak wyjątkowy dzień. 26 maja obchodzimy w naszym kraju piękne święto, a mowa oczywiście o Dniu Matki. Sprawdziliśmy specjalnie dla Was, które gwiazdy po raz pierwszy będą je obchodzić. Okazuje się, że sporo celebrytów ogłosiło narodziny swojej pociechy w 2023 i 2024 roku. Kto w takim razie obchodzi Dzień Matki?

Wyjątkowy Dzień Matki

Dzień Matki to wyjątkowe święto. Obchodzimy je jako wyraz szacunku dla wszystkich matek. W Polsce data tego pięknego dnia przypada na 26 maja. Początki sięgają jednak starożytnych Greków i Rzymian. Otaczano wtedy kultem matki-boginie, które były symbolami płodności i urodzaju. W Polsce w trakcie okupacji niemieckiej było to święto w całej III Rzeszy, 

W tym dniu matki są obdarowywane laurkami, kwiatami, prezentami i słodyczami. Ten dzień ma na celu wyrażenie miłości, szacunku i podziękowania za trud włożony w wychowanie.

Tylko u nas: Projektantka ocenia styl Agaty Dudy i Jolanty Kwaśniewskiej 62-letnia Danuta Stenka w spodniach, które robią "wow". Zrobiły cuda z sylwetką

Te gwiazdy urodziły w 2023 roku

Sporo celebrytów, gwiazd, influencerów poinformowało w połowie 2023 roku, że są już szczęśliwymi rodzicami. Właśnie dlatego znaleźli się w naszym zestawieniu słynnych osób, które będą po raz pierwszy obchodziły Dzień Matki w wyjątkowym wydaniu.

Magdalena Koleśnik

Aktorka, która znana jest między innymi z serialu ”BrzydUla” urodziła w czerwcu 2023 roku. 

Ten poród rozwijał się niczym prog-rockowy utwór. Było tam wszystko: morze miłości, zaufania, zachwytu, wiary w drugiego człowieka. Przestrzeń i akceptacja. Fizjologia. Płaczki. Przyjaciele (ludzcy i zwierzęcy) - napisała przyjaciółka aktorki na portalu Instagram.

Weronika “Wersow” Sowa

Znana influencerka, która jest w związku z Karolem ”Fryzem” Wiśniewskim ogłosili pod koniec czerwca 2023 roku, że zostali rodzicami małej Majusi.

Marta Chyczewska

Gwiazda urodziła “synusia mamusi” 11 lipca w szpitalu Robert-Debré w Paryżu. Leon, bo tak dała na imię swojemu dziecku, będzie wraz ze swoją mamą obchodził Dzień Matki także po raz pierwszy.

Partnerka Artura Orzecha

Artur Orzech, który bardzo dobrze kojarzymy między innymi z Eurowizji, poinformował, że jego partnerka urodziła dziecko.

Księżniczka Eugenia

Księżniczka Eugenia z Wielkiej Brytanii urodziła 30 maja 2023 roku. To oznacza, że mały Ernest George Ronnie, pojawił się na świecie 4 dni po Dniu Matki. Będą mogli nadrobić te zaległości w 2024.

Baby boom w 2024 roku!

Oprócz tych gwiazd, które urodziły w 2023 roku, oczekujemy na prawdziwy tegoroczny baby boom. Nic w tym dziwnego, ponieważ sporo znanych osób ogłosiło, że spodziewa się niebawem dziecka.

Bianka Zalewska

Bianka, która znana jest widzom programu “Dzień Dobry TVN”, także urodziła córkę w 2024 roku. 

Bianka ściskamy cię. Wiem też, że prosiła, żeby podziękować personelowi szpitala, który ją wspaniale wspierał i nie możemy się doczekać, aż zobaczymy Anię malutką na żywo - usłyszeli widzowie DDTVN.

Kamila Ścibiorek

Baby boom w polskim show-biznesie trwa! Kamila Ścibiorem gwiazda serialu Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny pod koniec stycznia urodziła córeczkę!