Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Takim dzieckiem naprawdę był rekordzista “Jeden z dziesięciu”! Dyrektorka szkoły się wygadała
Martyna Pałka
Martyna Pałka 27.11.2023 11:17

Takim dzieckiem naprawdę był rekordzista “Jeden z dziesięciu”! Dyrektorka szkoły się wygadała

Dyrektorka szkoły szczerze o Arturze Baranowskim
Dyrektorka szkoły szczerze o Arturze Baranowskim, fot. kadr z programu "Jeden z dziesięciu"

O sukcesie Artura Baranowskiego w programie “Jeden z dziesięciu” natychmiast zrobiło się głośno. Uczestnik bezbłędnie odpowiedział na wszystkie 40 finałowych pytań, tym samym ustanawiając nowy rekord show. Teraz głos w sprawie mężczyzny zabrała dyrektorka jego szkoły i zdradziła, jakim uczniem był geniusz z teleturnieju.

Artur Baranowski nie miał sobie równych w "Jeden z dziesięciu"

Występ Artura Baranowskiego w kultowym teleturnieju Telewizji Polskiej wywołał niemałe zamieszanie w mediach. Ekonomista ze wsi Śliwniki odpowiedział poprawnie na wszystkie 40 finałowych pytań, dzięki czemu udało mu się zdobyć 773 punkty. Dodatkowe 30 punktów otrzymał natomiast za trzy niewykorzystane szanse. 

Wszystko to sprawiło, że zawodnik ustanowił nowy rekord programu “Jeden z dziesięciu”, a jego osiągnięciem natychmiast zainteresowały się wszystkie polskie media. Niestety, geniusz z programu Tadeusza Sznuka jest nie tylko niesamowicie skromny, ale też stroni od blasku fleszy i nadmiernej popularności, dlatego też skrupulatnie odmawia udziału w kolejnych programach i wywiadach.

Artur Baranowski wystąpi PONOWNIE?! Poznajcie zaskakujący zapis w regulaminie „Jeden z dziesięciu” Nieprzyjemne wieści dla Artura Baranowskiego. Prawda o jego rekordzie jest zupełnie inna! Nie jest najlepszy

Cała Polska komplementuje talent Artura Baranowskiego z "Jeden z dziesięciu"

Obok niewiarygodnego sukcesu uczestnika “Jeden z dziesięciu” nikt nie potrafi przejść obojętnie. Artur Baranowski został zasypany licznymi komplementami i gratulacjami ze strony internautów, którzy nie mogli doczekać się jego kolejnego występu. Niestety, w drodze na finałowy odcinek zawodnikowi zepsuł się samochód i nie był on w stanie pojawić się w studiu TVP.

Oprócz pochwał internautów, ekonomista mógł liczyć również na słowa wsparcia ze strony swojej lokalnej społeczności. Najpierw o jego sukcesie wypowiedzieli się najbliżsi, którzy nie kryli swojej dumy i wzruszenia. Później przyszedł czas na sąsiadów i mieszkańców jego rodzinnej wsi Śliwniki, na czele z samym sołtysem, który osobiście pojechał złożyć gratulacje uczestnikowi. Teraz czas na kolejną ważną osobę w życiu Artura Baranowskiego.

ZOBACZ TEŻ: Pojechali pod dom Artura Baranowskiego i przeżyli szok. Sąsiedzi nie mieli o tym pojęcia.

 

Dyrektorka szkoły szczerze o tym, jakim uczniem był Artur Baranowski

Głos w sprawie spektakularnego sukcesu ekonomisty ze Śliwnik zabrała też dyrektorka jego szkoły podstawowej. Nauczycielka wyznała, że w czasie jego zmagań w programie “Jeden z dziesięciu” całe grono pedagogiczne mocno trzymało kciuki za jego występ i teraz nie jest w stanie ukryć swojej dumy z absolwenta.

Przy okazji pani Dorota Rzepkowska wyznała w rozmowie z dziennikiem “Super Express”, jakim uczniem był Artur Baranowski. Okazało się, że nie można powiedzieć o nim złego słowa.

Był bardzo dobrym uczniem - cichym, spokojnym, nie sprawiał żadnych problemów wychowawczych. Zapisał się w naszej pamięci w bardzo pozytywny sposób

Źródło: Super Express

Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy