Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Takiej Krystyny Pawłowicz nie widzieliście. Zdjęcia zrobiono 24 lata temu
Julia Bogucka
Julia Bogucka 02.04.2024 22:27

Takiej Krystyny Pawłowicz nie widzieliście. Zdjęcia zrobiono 24 lata temu

Krystyna Pawłowicz
Fot. Piotr Molecki/East News

Polityczka bardzo często dzieli się swoimi przemyśleniami w mediach społecznościowych. Krystyna Pawłowicz jest szczególnie aktywna na Twitterze, gdzie niedawno pokazała swoje zdjęcia z przeszłości. Spodziewalibyście się, że tak wyglądała ćwierć wieku temu?

Krystyna Pawłowicz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych

Nie od dziś wiadomo, że polityczka Prawa i Sprawiedliwości intensywnie korzysta z portali internetowych. Najbardziej aktywna zdaje się być na Twitterze, gdzie od lat prowadzi swój profil i udziela się w wielu dyskusjach. To dla niej miejsce do swobodnej wypowiedzi zarówno w tematach politycznych, jak i społecznych. Jej nie do końca biegła umiejętność brylowania w sieci sprawia, że często bywa prowokowana przez internautów.

Niektóre wpisy Krystyny Pawłowicz stały się memami, jak na przykład ten z grudnia ubiegłego roku. Wówczas polityczka “wykropkowała” niemal cały tekst i uzupełniła go emotikonami. Internauci spędzili długi czas na próbie rozszyfrowania tego, co miała na myśli posłanka.

pawłowicz tweet.jpg
Fot. make_life_harder/Instagram
Byli pod blokiem Krystyny Pawłowicz. Szok, co udało im się nagrać, żyje jak księżniczka? Krystyna Pawłowicz pokazała zbyt wiele?! Jej zdjęcia w stroju kąpielowym właśnie obiegają sieć

Niedawno polityczka porównała się do Demi Moore

W ostatnim czasie na Twitterze pojawił się wpis przedstawiający zachowaną niezwykłą urodę amerykańskiej aktorki Demi Moore. Zaznaczono we wpisie, że kobieta, choć ma skończone 61 lat, wygląda niezwykle młodo. W żartobliwy sposób skomentowano, że jej chirurg plastyczny musiał mieć za sobą lata doświadczenia. Do dyskusji postanowiła przyłączyć się Krystyna Pawłowicz, która, jak twierdzi, również ma się czym pochwalić.

We wpisie dołączyła dwa swoje zdjęcia. Na jednym z nich ma szeroki uśmiech, a na drugim nieco poważniejszą minę. W opisie polityczka zdradza, że na obu jest w podobnym wieku do Demi Moore.

Jak fun, to fun. Nie zaimponuje mi, tu mam 62-63 lata… Bez chirurga - napisała Krystyna Pawłowicz.

1000007461 (1).jpg
Fot. KrystPawlowicz/X

ZOBACZ TEŻ: Krystyna Pawłowicz upokorzona przez Elona Muska? Tego było dla niej za wiele, nie wytrzymała

Tak Krystyna Pawłowicz wyglądała w młodości

Na fali refleksji nad własną urodą, polityczka postanowiła powspominać. Być może kolejną motywacją do jej następnych medialnych ruchów była Wielkanoc, którą kilka dni temu obchodziły miliony Polaków. To dlatego na jej profilu na Twitterze pojawiły się fotografie upamiętniające jej pielgrzymkę do Ziemi Świętej w 2000 roku. Krystyna Pawłowicz nie kryje wzruszenia związanego z tym wydarzeniem.

Wspomnienie mojej pielgrzymki do Ziemi Świętej w Roku Jubileuszowym 2000.
Wejście do Grobu Pańskiego, gdzie były wtedy ogromne kolejki. Miałam szczęście,bo zaprosili mnie ze sobą, bez kolejki piłkarze drużyny Grecji i - cud - zrobili mi też przy Grobie Jezusa zdjęcie! - czytamy we wpisie.

Przy okazji możemy też zobaczyć, jak Krystyna Pawłowicz wyglądała niemal ćwierć wieku temu. Bardzo się zmieniła?