Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krystyna Pawłowicz pokazała, jak dba o formę
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 05.02.2023 19:02

Krystyna Pawłowicz pokazała, jak dba o formę

Krystyna Pawłowicz
fot. twitter.com/KrystPawlowicz/Lukas Plewnia from Berlin, Deutschland - Krystyna Pawłowicz, cropped, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=31807368

Krystyna Pawłowicz jest znana przede wszystkim ze swoich śmiałych opinii w internecie oraz wystąpień na ławach Sejmu. Teraz pokazała się internautom z bardziej prywatnej strony.

Media społecznościowe są ulubioną formą kontaktu z obserwatorami nie tylko gwiazd, ale także i polityków. To właśnie we wpisach często dzielą się opinią wobec wydarzeń w kraju oraz na świecie. Niedawno użytkownicy Twittera mogli zobaczyć zupełnie inną stronę posłanki.

Krystyna Pawłowicz pokazała prywatny trening internautom

Działaczka chętnie korzysta z mediów społecznościowych, by podzielić się z internautami własnymi opiniami. Często jej wpisy wywołują burzliwe dyskusje w komentarzach głównie o politycznej tematyce.

Tym razem zaskoczyła obserwatorów zupełnie innym postem. Krystyna Pawłowicz pokazała, jak aktywnie spędza czas w wolnych chwilach. Okazuje się, że chętnie wybiera sport.

Na Twitterze zamieściła kilka zdjęć z siłowni, na której trenowała, korzystając z bieżni. Co ciekawe wybrała sobie mało oczywiste miejsce na aktywność.

Pozdrowienia z ośrodka szkolenia olimpijczyków na Florydzie... — napisała pod zdjęciami.

Odsunęła meblościankę i zamarła. To ukrywał przed nią zmarły mąż, sekret wstrząsnął nawet służbami

Nie często zdarza się, by działacze polityczni otwierali się przed tysiącami obserwatorów. Posłanka chętnie jednak pokazała, że poza sejmową salą lubi spędzać czas aktywnie, jak większość Polaków.

Nietypowy post przyciągnął internautów, którzy chętnie komentowali nowy wizerunek Krystyny Pawłowicz. Wielu zachęcało ją do dalszych sportowych treningów.

W zdrowym ciele zdrowy duch.

— Miłego ćwiczenia.

— No nieźle Pani Profesor — komentowano.

Jasnowidz Wojciech Glanc powiedział, co się niebawem wydarzy. Miał wizję
Jasnowidz Glanc i jego wizja
screen youtube.com/ Jasnowidz – Hipnotyzer – Wojciech Glanc
Jasnowidz Glanc podzielił się swoją najnowszą wizją. Niestety nie ma on dobrych wieści dla Polaków. Według niego już niedługo mają się wydarzyć straszne rzeczy. Jasnowidz Glanc jest jednym z głównych konkurentów dla Krzysztofa Jackowskiego. Były brzuchomówca podzielił się niedawno swoją najnowszą wizją, która ma się spełnić już jesienią. Niestety nie ma on dobrych wieści dla Polaków. W pierwszej części swojej przepowiedni jasnowidz Glanc mówi o potwornym skażeniu, które ma się pojawić w Bałtyku. Wygląd wody opisuje jako promieniujące błoto, które będzie świecić w nocy. Jasnowidz wprost mówi, że będzie to bardzo niebezpieczne. – Bardzo, bardzo, wręcz niebezpieczna woda w Bałtyku (…) Takie błoto, które świeci w nocy, jakby to promieniowało czymś (…) Słowa pojawiają się takie jak „tragedia na sopockim molo” – stwierdził jasnowidz Glanc. Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:
Czytaj dalej
Ksiądz skomentował niestosowny sms od parafianki. Na mszy nie gryzł się w język
ksiądz
youtube.com/Wroniecka
Zwykle to ksiądz ma konkretne wymagania dotyczące tego, jak wierni powinni przyjąć go po kolędzie. Pewien duchowny otrzymał jednak od parafianki wiadomość z odwrotnymi instrukcjami. To go rozwścieczyło. Kapłan nie gryzł się w język na kolejnej mszy. Zacytował nawet treść wiadomości.
Czytaj dalej