Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tak teraz wygląda miejsce, w którym zginął syn Sylwii Peretti. Tragiczny wypadek pozostawił trwały ślad
Michał Fitz
Michał Fitz 16.07.2023 09:12

Tak teraz wygląda miejsce, w którym zginął syn Sylwii Peretti. Tragiczny wypadek pozostawił trwały ślad

Syn Sylwii Peretti
fot. Google Street View; twitter.com/krakow_pl

Wczoraj w nocy w Krakowie doszło do tragicznego wypadku w centrum miasta. Pędzący przez skrzyżowanie samochód wpadł w poślizg i przekoziołkował tak, że nie udało się z niego wyciągnąć nikogo żywego. W wypadku zginął między innymi syn Sylwii Peretti. Jak teraz wygląda miejsce zdarzenia?

Jak zginął syn Sylwii Peretti?

W nocy z 14 na 15 lipca na skrzyżowaniu tuż przed Mostem Dębnickim w Krakowie doszło do fatalnego zdarzenia. Pędzący ze sporą szybkością samochód wpadł w poślizg, cudem wyminął przechodzącego przez jezdnię pieszego, ale niestety wyjechał na chodnik, przetoczył się przez schody i zatrzymał na betonowej barierce tuż nad brzegiem Wisły.

W efekcie auto zostało doszczętnie zmiażdżone. Pomimo tego, że służby dotarły na miejsce w kilka minut, nie udało się uratować żadnego z czterech młodych mężczyzn, którzy byli w środku. Jak ustaliła policja, to właśnie syn celebrytki miał prowadzić pojazd, choć jej menedżer w pierwszej chwili zakomunikował, że był tylko pasażerem.

Dziś w nocy doszło do tragedii. W wypadku zginął syn Sylwii Peretti, rozpaczliwe kulisy

Tam zginął syn Sylwii Peretti

Do zdarzenia doszło w samym centrum Krakowa, a auto zatrzymało się na bulwarach wiślanych. Zwykle jest tam mnóstwo ludzi. Gdyby pora doby była inna, ucierpieć mogłoby więcej osób. Ślady, które auto pozostawiło w tamtym miejscu, dowodzą, jak pędziło auto.

Uszkodzony jest bowiem słup sygnalizacji świetlnej, a betonowe płyty deptaku są mocno zarysowane. Mało tego, ukruszony jest też kamienny murek, który odgradza chodnik od Wisły. Auto musiało uderzyć z ogromnym impetem, skoro go naruszyło.

Krakowianie uczcili pamięć zmarłych

Poza śladami wypadku w miejscu tragedii dziś można zobaczyć coś jeszcze. To ustawiony na murku rząd zniczy, które miejscowi zapalili ku pamięci zmarłych mężczyzn. Z każdą godziną tylko ich przybywa. Nie brakuje też osób, które poświęcają moment na chwilę zadumy nad duszami ofiar wypadku.

Niestety, nie brakuje też osób, które zamiast tego naśmiewają się z całej sytuacji. Media społecznościowe syna celebrytki zostały przejęte przez osobę, która obraźliwe przeróbki uderzające w zmarłego.

Tagi: nie żyje
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania