Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tak świat dowiedział się o oświadczynach Dawida Kubackiego. Reakcja Marty była zaskakująca
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 23.03.2023 16:17

Tak świat dowiedział się o oświadczynach Dawida Kubackiego. Reakcja Marty była zaskakująca

Dawid Kubacki, Marta Kubacka
fot. Instagram/@_marta_ku_

Marta Kubacka przebywa aktualnie w szpitalu i walczy o swoje życie. Z tego powodu jej mąż - Dawid Kubacki przedwcześnie zakończył sezon skoków narciarskich i wrócił do domu. Początki ich znajomości były jednak piękne, a świat dowiedział się o ich zaręczynach w nietypowy sposób.

Panieńskie nazwisko żony Dawida to Majcher i 5 lat temu para się zaręczyła. Sakramentalne “tak” powiedzieli sobie już rok później.

Marta Kubacka jest w stanie ciężkim w szpitalu

Żona Dawida Kubackiego przebywa w stanie ciężkim w szpitalu. O kulisach podania trudnej decyzji mediom powiedział dziennikarz TVNu Krzysztof Skórzyński. 

Marta Kubacka przebywa aktualnie na oddziale kardiologicznym profesora Religi w Zabrzu. Zdaniem Adama Małysza jest to dla niej aktualnie najlepsze możliwe miejsce. Dla rodziny Kubackich wsparcie płynie z całego świata. Głos zabrali koledzy Dawida ze skoczni, Iga Świątek i wiele innych gwiazd.

Nie żyje Adam Bronikowski. "Ukochany Tata, wybitny dziennikarz telewizyjny, erudyta"

Zaręczyny Dawida Kubackiego i Marty Kubackiej

Początki znajomości pomiędzy tą dwójką były jednak znacznie bardziej szczęśliwe niż aktualne chwile. Para zaręczyła się na wspólnym urlopie w 2018 roku i w nietypowy sposób poinformowali świat o swojej decyzji.

Marta dodała wówczas zdjęcie swojej ręki z pierścionkiem na palcu. Wszystko skwitowała z dużą dozą humoru. To pokazuje, że jest to kobieta bardzo otwarta i pełna dystansu do siebie. W mediach społecznościowych Marta (jeszcze wtedy) Majcher napisała:

- Miał sprzedać za wielbłąda, ale nie wyszło.

Rodzina Dawida Kubackiego

Przy ołtarzu para stanęła zaledwie rok później. Aktualnie doczekali się już dwójki córek. Ostatnie lata w karierze sportowej Dawida są zdecydowanie najbardziej obfite w sukcesy. 

Również na koniec tego sezonu miał szansę na świetny wynik w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, jednak musiał wycofać się z rywalizacji czym pokazał, że zdecydowanie to rodzina jest u niego na pierwszym miejscu. Jego żonie pozostaje życzyć mnóstwo siły i zdrowia.

Dawid Kubacki
fot. Instagram/@_marta_ku_

Źródło: sportowefakty.wp.pl