Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tak nazywali Kaźmierską w więzieniu. Już wtedy pokazała, jaka jest?
Jędrzej  Cięciel
Jędrzej Cięciel 13.04.2024 11:28

Tak nazywali Kaźmierską w więzieniu. Już wtedy pokazała, jaka jest?

Kaźmierska i Hakiel
Fot. KAPIF

Dagmara Kaźmierska przeżywa właśnie szczyt swojej popularności. Udział w Tańcu z Gwiazdami uczynił z niej supercelebrytkę. Media w Polsce co chwilę ujawniają o niej nowe rewelacje. Czego tym razem się o niej dowiedzieliśmy?

Dagmara Kaźmierska ma za sobą mroczną przeszłość

Dagmara Kaźmierska została skazana za sutenerstwo na wyrok trzech lat pozbawienia wolności. Za kratkami spędziła jednak czternaście miesięcy, została zwolniona wcześniej. Cytat za Super Expressem:

 Zdawałam sobie sprawę, że igram z prawem. Wiedziałam, że klub, który prowadzę, nie jest w naszym kraju legalny, i liczyłam się z tym, że prędzej czy później będę musiała za to zapłacić

KAPIF_oryginal_K1188419F.jpg
Fot. KAPIF, Dagmara Kaźmierska
Conan przerwał milczenie, powiedział, co naprawdę sądzi o matce. Kaźmierska nie mogła wydusić słowa, wszystko się nagrało Dagmara Kaźmierska bez "kilograma szpachli"? Gwiazda pokazała stare zdjęcia

Tak Dagmara Kaźmierska była nazywana w więzieniu

Pomimo tego, że Dagmara Kaźmierska zyskała rozpoznawalność w programie “Królowe Życia” jej przezwisko w więzieniu brzmiało inaczej choć… podobnie. Otóż była nazywana Księżniczką. 

Pseudonim ten wziął się, według przekazu samej Kaźmierskiej w swojej autobiografii, z powodu tego, że Dagmara Kaźmierska lubiła po zakładzie karnym chodzić w płaszczu oraz szpilkach.

Conan i Marcin Hakiel
Fot. KAPIF Conan i Marcin Hakiel

Dagmara Kaźmierska pochodzi z Kotliny Kłodzkiej

Gwiazda “Królowych Życia” oraz “Tańca z Gwiazdami” urodziła się w województwie dolnośląskim w Kłodzku. Nie jest jednak znana jej dokładna data urodzenia, nie zdradziła jej bowiem publicznie. Przypuszczać można, że urodziła się w 1977 roku, ponieważ taka liczba widnieje w jej Instagramowym nicku, nie jest to jednak w żaden sposób potwierdzona informacja. 

Znany jest również syn Dagmary Kaźmierskiej - Conan, który ostatnio wywołał skandal wchodząc na scenę Tańca z Gwiazdami i kłócąc się z Ivoną Pavlović.