Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > TAK Marcin Hakiel dowiedział się o zdradzie. Szokujące, jaką musiał podjąć decyzję, co za posunięcie…
Martyna Pałka
Martyna Pałka 10.08.2023 16:16

TAK Marcin Hakiel dowiedział się o zdradzie. Szokujące, jaką musiał podjąć decyzję, co za posunięcie…

Marcin Hakiel zdradził, jak dowiedział się o zdradzie Kasi Cichopek
Marcin Hakiel zdradził, jak dowiedział się o zdradzie Kasi Cichopek, fot. KAPIF; Instagram/@marcinhakiel

Związek Marcina Hakiela i Kasi Cichopek przez wiele lat był uznawany przez fanów za jeden z najbardziej zgodnych w polskich show-biznesie. Niespodziewana informacja o rozwodzie wstrząsnęła absolutnie wszystkimi. Teraz tancerz wyjawił, w jaki sposób dowiedział się o zdradzie ukochanej.

Głośne rozstanie Marcina Hakiela i Kasi Cichopek

Nie da się zaprzeczyć, że nagła wiadomość o zakończeniu 17-letniego małżeństwa Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek była jedną z najgorętszych informacji w polskich mediach. Zakochani byli uznawani za parę wręcz idealną od czasu ich wspólnego występu na planie programu “Taniec z Gwiazdami”.

Krótko po rozstaniu okazało się, że aktorka jest już związana z kolegą z “Pytania na śniadanie” Maciejem Kurzajewskim, a choreograf znalazł szczęście u boku tajemniczej blondynki o imieniu Dominika. Teraz po raz pierwszy ujawnił, w jaki sposób dowiedział się o zdradzie swojej żony.

14-letni Igor odnaleziony. Mrożące, co podała policja. Jedno może mocno niepokoić innych rodziców

Marcin Hakiel znów opowiada o Kasi Cichopek

Od jakiegoś czasu właściciel szkoły tańca jest niesamowicie aktywny w social mediach i w związku z tym chętnie odpowiada na pytania internautów na temat swojej codzienności. Wśród komentarzy nie brakuje tych na temat Kasi Cichopek i jej małżeństwa z tancerzem.

Już wcześniej Marcin Hakiel wyznał na swoim profilu na Instagramie, że gdyby w tym momencie miał możliwość powrotu do byłej ukochany, nie chciałby z tego skorzystać. Teraz znów zabrał głos w sprawie aktorki. Postanowił ujawnić, w jaki sposób dowiedział się o jej zdradzie ze znanym prezenterem.

Marcin Hakiel ujawnia, jak dowiedział się o zdradzie Katarzyny Cichopek

Już wcześniej pojawiały się głosy na temat tego, że związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego rozpoczął się, gdy aktorka była jeszcze mężatką. Według doniesień zakochani mieli nawiązać relację już w 2019 roku na planie programu “Czar par”.

Teraz informacje na ten temat potwierdził sam Marcin Hakiel, który na swoim profilu na Instagramie postanowił odpowiedzieć na pytania internautów. Jeden z nich zapytał choreografa o to, w jaki sposób dowiedział się o zdradzie swojej żony. Okazało się, że gwiazdor skorzystał z fachowej pomocy.

Jak się dowiedziałeś o zdradzie?

Wynająłem detektywów

Marcin Hakiel instagram.jpg
Marcin Hakiel zdradził, w jaki sposób dowiedział się o zdradzie Kasi Cichopek, fot. Instagram/@marcinhakiel
Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny