Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Szokujące, w jakich warunkach mieszka Paulina Holtz. Ruina w kuchni, płytki znalazła na śmietniku
Martyna Pałka
Martyna Pałka 20.01.2024 17:58

Szokujące, w jakich warunkach mieszka Paulina Holtz. Ruina w kuchni, płytki znalazła na śmietniku

Szokujące, w jakich warunkach mieszka Paulina Holtz
Szokujące, w jakich warunkach mieszka Paulina Holtz, fot. KAPIF; Instagram/@paulina_holtz

Paulina Holtz największą rozpoznawalność zyskała dzięki swojej roli w kultowym serialu “Klan”. Dodatkowo aktorka aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie opowiada o kulisach swojej codzienności. Tam też pokazała fanom, w jakich warunkach mieszka. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał. 

Paulina Holtz zaskoczyła wszystkich na Instagramie

Aktorka zasłynęła w polskim show-biznesie dzięki roli Agnieszki Lubicz w popularnym serialu “Klan”. Jej przygoda z produkcją Telewizji Polskiej rozpoczęła się już w 1997 roku, a w ubiegłym roku gwiazda postanowiła związać się z innym kultowym show - “Pierwszą miłością".

Mimo nadmiaru obowiązków zawodowych, Paulina Holtz nie może odpocząć również w domu, a to wszystko z powodu trwającego tam remontu. O kulisach metamorfozy swojego mieszkania gwiazda na bieżąco informuje w social mediach. Niewiarygodne, w jakich warunkach mieszka obecnie!

Grała zakonnicę w "Klanie". Tak teraz wygląda 55-letnia aktorka. Wcale nie jest taka grzeczna “Trwają negocjacje”. To byłby prawdziwy hit. Gwiazdor się wygadał. “Taniec z Gwiazdami” rozbije bank?

Niewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Paulina Holtz z serialu "Klan"

Już w grudniu 2023 roku aktorka rozpoczęła wielki remont swojego mieszkania, o czym na bieżąco informowała internautów na swoim profilu na Instagramie. Na pierwszy ogień poszła kuchnia, która zdaniem gwiazdy wymagała solidnej metamorfozy. Już na samym początku Paulina Holtz postanowiła pozbyć się wszystkich starych naczyń i garnków, a także zatrudniła ekipę, która zdemontowała jej meble kuchenne.

Odtwórczyni roli Agnieszki Lubicz szybko też zamieściła w sieci specjalne ogłoszenie, dzięki któremu mogła podarować komuś część wyposażenia tego pomieszczenia. Swoje rzeczy wystawiła na facebookowej grupie “Uwaga, śmieciarka jedzie” i oddała zainteresowanym.

ZOBACZ TEŻ: Wiemy, ile Ewa Kasprzyk zarobi jako jurorka w programie “Taniec z Gwiazdami”. Kwota naprawdę powala.

Paulina Holtz z "Klanu" mieszka bez kuchni

Niestety, w związku z remontem oraz pozbyciem się całego wyposażenia kuchni, obecnie gwiazda musi funkcjonować bez tego pomieszczenia. Aktorka wciąż czeka na meble i kucie płytek, a do tej pory spakowała wszystkie swoje nowe przedmioty w kartony, które wyniosła z domu. 

Paulina Holtz jakiś czas temu pokazała fanom stan, w jakim aktualnie znajduje się jej kuchnia. Jak sama podkreśla, oprócz zepsutej zmywarki trudno tam dojrzeć inne niezbędne elementy.

Dziwne uczucie, kiedy idziesz do kuchni, a tam… nic. Tylko zepsuta zmywarka, która wygląda jak prototyp R2D2 - pisała aktorka na Instagramie. 

Nie jest to pierwszy raz, gdy gwiazda “Klanu” pokazała, w jakich warunkach mieszka. Jakiś czas temu wystąpiła w programie “Wnętrze do poprawki. Domy gwiazd”, gdzie zaprezentowała telewidzom swoje gniazdko. Jak sama wyznała, jest fanką przedwojennych przedmiotów, dlatego w jej mieszkaniu w Warszawie można dojrzeć wiele rzeczy z lat dwudziestych lub trzydziestych. 

Dodatkowo aktorka jest fanką ponownego wykorzystywania przedmiotów z drugiej ręki. Nie tylko sama oddaje swoje przedmioty, ale też chętnie przyjmuje takie od innych. Tak właśnie było w przypadku płytek, które zdobią jej łazienkę. Okazało się, że Paulina Holtz znalazła je na śmietniku i dała im drugie życie!

Paulna Holtz mieszkanie 2.jpg
W takich warunkach mieszka Paulina Holtz, fot. Instagram/@paulina_holtz
Paulna Holtz mieszkanie 1.jpg
W takich warunkach mieszka Paulina Holtz, fot. Instagram/@paulina_holtz

Źródło: shownews.pl; pomponik.pl

Tagi: Klan
Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"