Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Szok, kim jest zjawiskowa ukochana nowego w "PnŚ" Roberta Rozmusa. Dzieli ich gigantyczna różnica wieku
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 14.08.2023 10:38

Szok, kim jest zjawiskowa ukochana nowego w "PnŚ" Roberta Rozmusa. Dzieli ich gigantyczna różnica wieku

Robert Rozmus od kilku lat jest szczęśliwie zakochany. Kim jest jego wybranka?
Robert Rozmus od kilku lat jest szczęśliwie zakochany. Kim jest jego wybranka?, fot. KAPiF

Robert Rozmus zalicza się do grona popularnych i lubianych aktorów.  W czasie swojej kariery zasłynął z kilku niezwykle rozpoznawalnych występów dubbingowych i to właśnie jego słyszymy, gdy usta otwiera królik Bugs. Aktor ma na swoim koncie także wiele występów w filmach i serialach. Ostatnio mógł sprawdzić się w nowej roli.

Robert Rozmus nowym prowadzącym „Pytanie na śniadanie”

Robert Rozmus kilka dni temu został nowym prowadzącym program „Pytanie na śniadanie”, gdzie tworzy duet z Anną Popek. Po ich pierwszym wspólnym odcinku w sieci rozpętała się się burza, podczas której internauci nie przebierali w słowach.

Sposób, w jaki duet prowadził program śniadaniowy nie wszystkim przypadł do gustu. Jak się okazało, większość uwag nie odnosi się do samego Roberta Rozmusa, ale raczej do jego współprowadzącej. W sieci pojawiły się liczne opinie, zgodnie z którymi aktor lepiej poradziłby sobie w innym duecie. 

Robert Rozmus nowym prowadzącym „Pytanie na śniadanie”.jpg
Robert Rozmus nowym prowadzącym „Pytanie na śniadanie”, fot. KAPiF
Niepokojące doniesienia o Annie Lewandowskiej. Fani zamarli, gdy weszli na jej profil

Robert Rozmus ma duże powodzenie u płci przeciwnej

Robert Rozmus ma na koncie wiele miłosnych podbojów. Mężczyzna był związany między innymi z Joanną Liszowską, ale ich związek nie przetrwał przez zdradę, jakiej dopuścił się mężczyzna. Aktor był także związany z Ewą Kwiatkowską, którą poślubił w 2007 roku, ale po pięciu latach para się rozwiodła. Robert Rozmus porzucił ją bowiem dla innej. Mimo rozwodu próbowali dać sobie jeszcze jedną szansę, ale ich związek ostatecznie nie przetrwał.

Z kim dziś związany jest nowy prowadzący „Pytanie na śniadanie”? 

Robert Rozmus z Ewą Kwiatkowską.jpg
Robert Rozmus z Ewą Kwiatkowską, fot. KAPiF

Robert Rozmus od kilku lat jest szczęśliwie zakochany. Kim jest jego wybranka?

Od kilku lat Robert Rozmus jest szczęśliwie zakochany w Annie Ćwięki. Para poznała się za sprawa wspólnego znajomego, a ich relacja rozwijała się dość powoli. Parę dzieli duża różnica wieku, bo aż 26 lat. Z tego powodu wielu nie wróżyło ich związkowi powodzenia. 

Anna Ćwięka także jest aktorką, którą widzowie mogą kojarzyć między innymi z seriali takich jak „Na dobre i na złe” czy „Barwy szczęścia”. Para co prawda jak dotąd nie stanęła na ślubnym kobiercu, ale doczekała się dziecka. Robert Rozmus w 2015 roku został ojcem Antoniny. Aktor miał wtedy 52 lata. 

Robert Rozmus z Anną Ćwięki 1.jpg
Robert Rozmus z Anną Ćwięki, fot. KAPiF
Robert Rozmus z Anną Ćwięki 2.jpg
Robert Rozmus z Anną Ćwięki, fot. KAPiF
Robert Rozmus z Anną Ćwięki 3.jpg
Robert Rozmus z Anną Ćwięki, fot. KAPiF

Źródło: Telemagazyn, Obcas

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania