Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Niepokojące doniesienia o Annie Lewandowskiej. Fani zamarli, gdy weszli na jej profil
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 14.08.2023 08:17

Niepokojące doniesienia o Annie Lewandowskiej. Fani zamarli, gdy weszli na jej profil

Ostatnie zdjęcie Anny Lewandowskiej
Ostatnie zdjęcie Anny Lewandowskiej, fot. Instagram/annalewandowska

Anna Lewandowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie śledzi ją cała rzesza fanów. Jej instagramowy profil jest obserwowany przez 5,4 miliona kont. Żona Roberta Lewandowskiego dzieli się z nimi swoją codziennością, a także poradami odnośnie treningów i diety, jak również organizuje różnego rodzaju wyzwania, mające pomóc w osiągnięciu celu dzięki pomocy grupowego wsparcia. To, co teraz zobaczyli fani na profilu gwiazdy, aż ich zmroziło.

Anna Lewandowska zaniepokoiła swoich fanów

Anna Lewandowska jest znana ze swojej aktywności w mediach społecznościowych, gdzie często publikuje nowe posty i relacje. Dla wielu fanek żona słynnego piłkarza jest stałym elementem życia i korzystają z treningów i planów żywieniowych, którymi się dzieli. Obserwatorów interesuje także jej bajeczne życie, które toczy się obecnie w słonecznej Hiszpanii. 

Ostatnio Anna Lewandowska zaniepokoiła swoich fanów. Wszystko przez to, że zniknęła z sieci.

22-latek wyjawił, co dzieje się na pielgrzymkach do Częstochowy! Ksiądz NAWET nie reaguje. Szokujące szczegóły

Anna Lewandowska zniknęła z mediów społecznościowych

Po raz ostatni Anna Lewandowska opublikowała coś na swoim instagramowym profilu 5 sierpnia czyli, aż 9 dni temu. Do tak aktywnej w sieci gwiazdy jest to niepodobne! W serii postów influencerka podzieliła się wtedy wieloma kadrami, na których udokumentowała czas spędzony w rodzinom. Na ujęciach można zobaczyć zarówno influencerkę, Roberta Lewandowskiego, jak również ich dzieci – 6-letnią Klarę oraz 3-letnią Laurę. Były to ostatnie zdjęcia przed jej “zniknięciem”.

Family time – czytamy w opisie zdjęcia. 

Fani Anny Lewandowska zaniepokojeni

Fanów Anny Lewandowskiej wyraźnie zaniepokoiła cisza w mediach społecznościowych influencerki. Pod jej zdjęciami wyraźnie widać, że martwi ich jej nagłe zniknięcie z sieci bez żadnej informacji. Dopiero przyjdzie się nam dowiedzieć, czy to zwykła przerwa od sieci i mediów społecznościowych, czy może jakieś poważniejsze problemy w życiu Anny Lewandowskiej.

  • Co się dzieje? Czemu taka cisza?
  • Czemu nie ma story??
  • Anna, my dear, where are you?
  • Można się skontaktować z panią priv?
  • Anulka kiedy live będzie?

Źródło: Fakt

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania