Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "Rolnik szuka żony": na wczorajszym weselu Asi i Kamila zaszokowała ubiorem. Ale jej zdjęcia z wakacji to dopiero nieziemski widok
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 10.09.2023 17:22

"Rolnik szuka żony": na wczorajszym weselu Asi i Kamila zaszokowała ubiorem. Ale jej zdjęcia z wakacji to dopiero nieziemski widok

Kamila Boś
Kamila Boś opublikowała zjawiskowe zdjęcie z wakacji. Fot. instagram.com/kamila.bos

9 września media obiegła szczęśliwa wiadomość o ślubie Kamila i Asi znanych z 8. edycji programu “Rolnik szuka żony”. Na wzruszającej ceremonii uwielbianej przez widzów pary nie zabrakło mnóstwa znamienitych gości. Wśród nich pojawiła się m.in. Kamila Boś, która również wystąpiła w “Rolniku”. Wczoraj zszokowała uczestników wesela nietypową kreacją, a jeszcze wcześniej zaskoczyła internautów zdjęciami z wakacji. Wygląda na nich wręcz nieziemsko.

Asia i Kamil z “Rolnik szuka żony” wzięli ślub. Gościem na tym wydarzeniu była inna znana gwiazda z programu

Kamil Osypowicz i Asia Wielgosz dali się poznać widzom programu “Rolnik szuka żony” w 8. edycji programu. Tę parę już od pierwszej chwili połączyło uczucie. Ich wierni fani nie byli w stanie pohamować radości, gdy okazało się, że 9 września 2023 roku przypieczętowali swoją miłość związkiem małżeńskim. Kadry z uroczystości wywołały w internecie wielkie poruszenie.

Asia i Kamil powiedzieli sobie sakramentalne “tak” w kościele św. Andrzeja Boboli w Gębicach. Na ceremonii było obecnych ok. 150 osób. Wśród nich niestety zabrakło Marty Manowskiej, za to pojawiła się inna gwiazda znana z “Rolnik szuka żony”. Okazuje się, że Kamila Boś szczególnie wyróżniła się wśród tłumu gości przez swoją krzykliwą sukienkę.

"Chłopaki do wzięcia": ślubami Jarusia i Gosi oraz Tancerza i Zuzi żyła cała Polska. Szok, jedna z par się rozwodzi

Kamila Boś zaskoczyła stylizacją na ślubie Asi i Kamila z "Rolnik szuka żony"

Kamila i Asię z 8. edycji programu “Rolnik szuka żony” kojarzy każdy. Para właśnie wzięła ślub. Okazuje się, że wśród zaproszonych gości znalazła się też inna gwiazda “Rolnika”. Kamila Boś wystąpiła w tym samym sezonie show. I choć pojawienie się pięknej rolniczki na jego łamach sprawiło, że otrzymała ona rekordową liczbę listów od kandydatów starających się o jej uwagę, ona nie wybrała żadnego.

Kamila Boś na ślub przyjaciół z programu “Rolnik szuka żony” zdecydowała się założyć krzykliwą, wysadzaną błyszczącymi cekinami i kamyczkami sukienkę mini. Kreacja została uszyta w oryginalny wzór. Wyróżniła się sporymi wycięciami w talii, a także asymetrycznymi rękawami. Okazuje się, że to jednak nic, w porównaniu do tego, co jakiś czas temu Kamila opublikowała na swoim Instagramie. 

Gwiazda programu "Rolnik szuka żony" rozpaliła internet słonecznymi kadrami z wakacji

Kamila Boś do dziś przez wielu fanów programu “Rolnik szuka żony” jest uważana za najpiękniejszą uczestniczkę. I choć udział show zakończyła samotnie, życie singielki wyraźnie jej służy. Celebrytkę na Instagramie obserwuje ponad 170 tys. internautów. Wielu z nich na bieżąco serduszkuje i komentuje jej zdjęcia. A tych w ostatnim czasie przybyło.

Kamila Boś niedawno wróciła z wakacji. Gwiazda “Rolnika” spędziła je w malowniczej Turcji. Kadry, które opublikowała, są oszałamiające. Ukazują nie tylko piękną rolniczkę o idealnej figurze, ale również uroki przyrody, z którymi wspaniale komponuje się jej uroda.

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik