Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Szaleństwo w Biedronce. 6 różnych, cennych produktów za darmo, prosty warunek
Martyna Pałka
Martyna Pałka 07.02.2023 13:13

Szaleństwo w Biedronce. 6 różnych, cennych produktów za darmo, prosty warunek

Biedronka
fot. Marek BAZAK/East News

Biedronka po raz kolejny zaskoczyła swoich klientów. Już teraz możesz nabyć kilka darmowych produktów. Aby skorzystać z wyjątkowej oferty, wystarczy spełnić jeden prosty warunek.

Jakie produkty można dostać przy okazji najnowszej akcji promocyjnej?

Biedronka rozdaje darmowe produkty do zakupów

Supermarket nie od dziś zaskakuje swoich klientów wyjątkowymi promocjami i rabatami. Tym razem Biedronka przygotowała specjalną ofertę dla wszystkich swoich Klubowiczów. Przy zakupie kilku sztuk tych samych produktów, jeden z nich możesz dostać gratis. 

Akcją promocyjną objęte są nie tylko artykuły spożywcze, ale również kosmetyki i środki pielęgnacyjne. Aby być na bieżąco z promocjami sklepu, warto zainstalować jego aplikację, która informuje nas o nowościach i ofertach.

Co wchodzi w skład promocji Biedronki?

Zarzucają pięknej uczestniczce "Sanatorium miłości", że uwiodła męża Ilonie Felicjańskiej Tak, za darmo. Tylko dziś w Biedronce rozdają rozchwytywany produkt

Biedronka zaskoczyła swoja ofertą. Za darmo można dostać przekąski i słodycze

Pierwszym produktem, który wchodzi w skład wyjątkowej akcji promocyjnej sklepu, jest czekolada marki Milka. Przy zakupie trzech sztuk, czwarta jest gratis. Oferta obejmuje wszystkie smaki słodyczy oraz jej dwa warianty wielkościowe: 80 i 100 gramów.

Kolejną uwielbianą słodkością, którą objęta jest akcją, jest jajko Kinder Niespodzianka. W tym przypadku podobnie, jak przy czekoladzie, przy zakupie trzech sztuk, czwartą otrzymamy za darmo. Dotyczy to różnych wersji: zarówno tych uniwersalnych, jak i przeznaczonych dla chłopców lub dziewczynek.

 

 

Biedronka oferuje darmowe produkty do zakupów. Sprawdź, co możesz dostać

Supermarket nie ograniczył się jednak tylko do słodyczy. Przy zakupie dwóch sztuk chipsów marki Pringles, trzecią z nich otrzymasz gratis. Możesz przy tym dowolnie mieszać ich smaki i rodzaje. Podobnie jest w przypadku produktów marki HIPP. Czwarty produkt otrzymasz gratis. Promocja dotyczy wszystkich słoików i batoników.

Z akcji Biedronki mogą skorzystać również nasi pupile. Przy zakupie dwóch opakowań karmy dla psa lub kota marki Maxi Natural, trzecia przysługuje nam gratis. 

Akcją promocyjną sklepu objęte zostały również wszystkie wkładki, tampony i podpaski marki Femina. Przy zakupie trzech, czwarty produkt otrzymamy za darmo. Podobnie zresztą jest w przypadku marki Aril. Promocja objęła wszystkie jej produkty, a trzeci z nich mamy szansę otrzymać gratis do naszych zakupów.