Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Syn Agustina Egurroli w „You Can Dance”. Widzowie rozpłynęli się widok chłopca. „Matko, co za piękności”
Michał Fitz
Michał Fitz 25.03.2023 09:50

Syn Agustina Egurroli w „You Can Dance”. Widzowie rozpłynęli się widok chłopca. „Matko, co za piękności”

Agustin Egurrola
fot. KAPiF

Wczoraj miał miejsce finał drugiej edycji programu “You Can Dance” emitowanego na TVP. Na scenie pojawiło się kilka naprawdę zdolnych dzieci, ale przed emisją show skradła inna pociecha. Agustin Egurrola przyszedł, pokazał bowiem swojego synka.

Choreograf opublikował fotografię z planu nagrań, przy okazji zapraszając na finałowy odcinek. Zrobił to razem z synem.

Agustin Egurrola - dzieci

Agustin Egurrola nie należy do osób, które wszem wobec chwalą się swoją prywatnością. Nie każdy może więc zdawać sobie sprawę z tego, jaką ma rodzinę. Popularny choreograf jest ojcem dwójki dzieci, które ma z dwoma różnymi kobietami.

Najpierw związał się z tancerką Niną Tyrką. Ta urodziła mu w 2008 roku córkę Carmen. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu. W 2020 roku choreograf poślubił już Dianę, a kilka miesięcy później świętował narodziny drugiej pociechy, Oscara.

„Ciekawe czy telewizja zna całą prawdę o Żaklinie”. Uczestniczka „Nasz nowy dom” prześwietlona przez widzów

Agustin Egurrola pokazał syna

By zaprosić swoich fanów na wielki finał drugiej edycji “You Can Dance”, Agustin Egurrola zastosował sprytny chwyt. By bardziej zaciekawić widzów, wrzucił do sieci zdjęcie przy stole jurorskim z synkiem na kolanach. To kompletnie rozczuliło jego obserwujących.

- Matko, co za piękności przystojny jak tataocenia jedna z fanek.

- Boski — stwierdza krótko inna komentująca.

- Piękności — zachwyca się następna użytkowniczka.

Finał drugiej edycji "You Can Dance"

Jak zakończył się finał programu, na który wraz z synem zapraszał Egurrola? To batalii przystąpiły dwie dziewczynki i dwóch chłopców. Jak pokazała parkiet, to przedstawicielki płci pięknej zdeklasowały kolegów z show.

Pierwsze miejsce zdobyła bowiem Wiktoria Nakielska. Tuż za nią znalazła się za to Tatiana Gutkowska. Podium zamknął Mateusz Rola. Tadeusz Pięta niestety musiał obejść się smakiem.

Zobacz post: