Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Smutek i wielkie pożegnanie. Widzowie nie mogą przeżyć odejścia gwiazdy Hell’s Kitchen
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 23.03.2023 11:48

Smutek i wielkie pożegnanie. Widzowie nie mogą przeżyć odejścia gwiazdy Hell’s Kitchen

Hell’s Kitchen
fot. Pawel Wodzynski/East News

"Hell's Kitchen" to kolejny program produkcji Polsatu, który przyciąga masę widzów. Fani tym razem są zszokowani tym, kto opuścił program w ostatnim odcinku show.

Zdaniem fanów z programu odpadła jedna z faworytek do późniejszego zwycięstwa. Wiele osób jest niezadowolonych i daje temu upust pod wpisami na oficjalnych profilach “Hell’s Kitchen”.

"Hell's Kitchen". Kto odpadł z programu?

W ostatnim odcinku programu podjęta została decyzja o tym, że to Lidki nie zobaczymy w kolejnych etapach. Fani są wszystkim mocno zdziwieni, ponieważ uważali oni ją za jedną z faworytek.

Lidia sama o sobie mówiła, że jest duszą towarzystwa i musi mieć wszystko zaplanowane i poukładane. Stara się każdemu pomóc i doradzić dlatego inni uczestnicy mówili na nią “ciotka”. Nie boi się jednak wyrażać tego, co myśli, co w starciu mocnych charakterów nie zawsze wychodzi na plus.

Sąsiedzi Dawida Kubackiego pogrążeni w smutku. Zdradzili, co czują

"Hell's Kitchen". To już ósmy sezon programu

Aktualnie trwa ósmy sezon programu. Jego szefem jest Mateusz Gessler, a nie wcześniej kojarzony z "piekielną kuchnią" Wojciech Modest Amaro. Gościem ostatniego odcinka, był znakomity piłkarski sędzia - Szymon Marciniak.

Wielu adeptów kulinariów próbuje spełnić swoje marzenia i zaprezentować kuchenne umiejętności. Jednak poza nimi trzeba mieć też silny charakter, aby dać radę w programie, bo uczestnicy mierzą się z dużą presją.

Fani komentują odejście Lidki z "Hell's Kitchen"

Decyzja o odejściu Lidki wywołała wiele szumu i niezadowolenia wśród widzów „piekielnej kuchni”. Spora część z nich nie gryzie się w język i jasno daje do zrozumienia całej produkcji, co o tym sądzi.

- Szkoda i uważam, że to jest błąd. Widać było w niej potencjał większy niż w Arku, sorry, ale taka prawda

- Myślę, że to była zła decyzja. Nie powinna odpaść

- Nie, dlaczego.... To Edyta powinna odpaść... 

A jakie jest wasze zdanie? 

 

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?