Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Scena wybuchła, a ja spadłam", "poszarpana, brudna po tej katastrofie". Dzisiaj Doda na wizji Polsatu pokazała nieznane oblicze
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 04.09.2023 22:34

"Scena wybuchła, a ja spadłam", "poszarpana, brudna po tej katastrofie". Dzisiaj Doda na wizji Polsatu pokazała nieznane oblicze

Doda
Fot. KAPiF, kadr z "Doda. Dream Show"

Dziś wieczorem miała miejsce premiera nowego programu Polsatu “Doda. Dream show”. Artystka już od kilku miesięcy zapowiadała swój występ na antenie jako prawdziwy hit tej jesieni. Czy faktycznie można powiedzieć tak o jej produkcji? Jedno jest pewne — podczas 1 odcinka nie zabrakło emocji, a także sensacyjnych historii, którymi pochwaliła się gwiazda.

1 odcinek "Doda. Dream show" już za nami!

4 września miała miejsce oficjalna premiera programu “Doda. Dream Show”. O 20:05 tysiące Polaków zasiadło przed telewizorami, by zobaczyć swoją idolkę, która próbuje zorganizować trasę koncertową swoich marzeń. Okazuje się, że przygotowanie wydarzenia na miarę jej oczekiwań stało się wielkim wyzwaniem, o którym Doda opowiedziała w 1 odcinku.

"Doda. Dream Show" to wyjątkowe reality-show, które opowie nie tylko o organizacji największej trasy koncertowej artystki, ale również o szczegółach jej życia prywatnego, które odbija się na pracy. W swoim nowym programie Doda pokaże widzom nieznaną wcześniej twarz. 1 odcinek zapewnił jedynie preludium emocji, których mogą spodziewać się widzowie.

Dramat Ralpha Kaminskiego. Porażające, co właśnie ujawnił gwiazdor

W 1 odcinku swojego show Doda zdradziła sensacyjną wiadomość

O Dodzie można powiedzieć wiele, jednak nikt nie jest w stanie zarzucić artystce, że ta nie wkłada całego serca w to, co robi. W 1 odcinku “Doda. Dream show” wokalistka zdradziła, że zmierza zorganizować wszystkie koncerty z serii „Aquaria Tour” w Warszawie, aby nie traciły one na jakości przez transporty scenografii do innych miast. Ta zaskakująca decyzja ma swoje uzasadnienie — Doda pragnie zorganizować wydarzenie, które będzie na najwyższym możliwym poziomie, by zapewnić swoim fanom niezapomniane wrażenia:

Chcę zrobić coś, czego w Polsce jeszcze nikt nie robił, czyli zbudować w Warszawie scenę, o której marzę. Nie chcę tracić na jakości mojego show na transportowaniu tych scen i dostosowywaniu ich do warunków w różnych miastach, jak to było do tej pory. (…) Chcę zrobić tę trasę tutaj, u mnie, w domu. Zaprosić wszystkich do siebie, do miejsca, które będzie idealne pod każdym względem – zapowiedziała podczas 1 odcinka swojego programu.

Doda opowiedziała o jednym z najbardziej widowiskowych koncertów

“Doda. Dream show” jest programem, w którym artystka, w przeciwieństwie do swojej poprzedniej produkcji “Doda. 12 kroków do miłości”, będzie skupiała się na szczegółach swojego życia zawodowego. W związku z tym podczas premiery 1 odcinka programu opowiedziała ze szczególnymi emocjami o swoich występach.

Scena wybuchła, a ja spadłam nie wiadomo gdzie, pod scenę. Taka poszarpana, brudna po tej katastrofie dotarłam do nowej wyspy… Dodogaskar! Egzotyczne zwierzęta, tam się wszyscy odwracali, “Gdzie my jesteśmy?”, a to cały czas w Płocku!

To dopiero 1 odcinek nowego programu Dody, a gwiazda już zdołała zelektryzować całą publiczność! Kolejne z nich będzie można oglądać co poniedziałek na Polsacie, o godzinie 20:05.

Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji