Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Rozbrajająca wpadka w "PnŚ", Lewandowska wypaliła do Tomaszewskiej i aż zakryła usta. To słowo nie powinno zabrzmieć
Michał Fitz
Michał Fitz 24.05.2023 11:53

Rozbrajająca wpadka w "PnŚ", Lewandowska wypaliła do Tomaszewskiej i aż zakryła usta. To słowo nie powinno zabrzmieć

Pytanie na śniadanie
fot. kadr z programu "Pytanie na śniadanie"

“Pytanie na śniadanie” jest trwającym kilka godzin programem na żywo. Zupełnie normalne jest więc to, że w jego trakcie może dochodzić do mniejszych lub większych wpadek, bo w takim warunkach nie sposób ich uniknąć. Bohaterkami najświeższej są Anna Lewandowska i Małgorzata Tomaszewska.

Pierwsza z pań zaliczyła bowiem dosyć niefortunne przejęzyczenie. Jak rozładowano cała sytuację?

 

"Pytanie na śniadanie": Wpadka w trakcie Czerwonego Dywanu

Anna Lewandowska nie jest prowadzącą show i jak zdradziła w rozmowie z nami, nie planuje nią być. Niemniej, regularnie pojawia się w programie, opowiadając o gwiazdach show-biznesu. Nie inaczej było w najnowszym wydaniu śniadaniówki.

Dziennikarka mówiła chociażby o Mikołaju Roznerskim, który niedawno podzielił się z fanami swoim przepisem na długi i szczęśliwy związek. To właśnie wtedy doszło do przejęzyczenia.

Nie żyje Bronisław Surmiak. Aktor był znany z wielu popularnych produkcji, miał 89 lat

"Pytanie na śniadanie": Co powiedziała Lewandowska?

W trakcie całej dyskusji o podejściu Roznerskiego do miłości, to nie jego przepis na związek najbardziej zainteresował rozmówców, a jego wiek. Zarówno Anna Lewandowska, jak i Małgorzata Tomaszewska nie mogły uwierzyć, że ten ma już 40 lat. Wtedy pierwsza z pań chciała zauważyć tę zgodność, ale powiedziała nie to, co chciała.

- Widzisz Gosia, jak my się dziś zdradzamy… zgadzamy! - poprawiła się natychmiast.

"Pytanie na śniadanie": Sytuacja szybko załagodzona

Choć akurat takie niefortunny dobór słów mógł narobić paniom nieco problemów, żadna nie robiła z tego afery. Lewandowska wymownie złapała się za twarz, gdy zorientowała się, co powiedziała, a Tomaszewska wybuchła śmiechem.

Obie panie na znak pokoju wstały do siebie i przytuliły się, by była jasność, że wszystko jest w porządku. Sytuację ratował też Olek Sikora, który po prostu zaczął merytorycznie puentować całą dyskusję.

Zobacz zdjęcia:

PnŚ Lewandowska 2.JPG
fot. kadr z programu "Pytanie na śniadanie"
PnŚ Lewandowska.JPG
fot. kadr z programu "Pytanie na śniadanie"
Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny