Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Rolnicy. Podlasie": Rewolucja u Andrzeja z Plutycz. Szykują się spore zmiany
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 14.05.2023 13:29

"Rolnicy. Podlasie": Rewolucja u Andrzeja z Plutycz. Szykują się spore zmiany

Andrzej z Plutycz
fot. YouTube/Gienek i Andrzej Plutycze

Andrzej z Plutycz, wraz ze swoim ojcem Gienkiem rozsławili swoja wieś w województwie podlaskim dzięki udziałowi w programie „Rolnicy. Podlasie”, który przyniósł im dużą popularność. Panowie codziennością swojego życia dzielą się także na swoim youtubowym kanale.

W nowym odcinku ich gospodarstwo odwiedzili zaskakujący goście. Czy będą oni początkiem wprowadzania w życie zapowiedzi zmian na ich posesji?

„Rolnicy. Podlasie” – na posesji Andrzeja szykują się duże zmiany

W najnowszym odcinku programu „Rolnicy. Podlasie” pojawi się między innymi Andrzej z Plutycz. Poza tym, że wraz z Gienkiem i Jastrzębiem wyczyszczą zabłocone poidła, na jego posesji pojawią się geodeci. Za pośrednictwem metod satelitarnych dokonają oni pomiarów, co jest pierwszym krokiem na drodze do zapowiadanej przebudowy domu.

Będą to kolejne zmiany w gospodarstwie po udanym remoncie wnętrza domu.

"Eurowizja": Po tym, co Blanka zrobiła na scenie można złapać się za głowę. Polacy długo nie zasną

„Rolnicy. Podlasie” – remont domu Andrzeja z Plutycz

Podczas remontu domu Andrzeja z Plutycz odmalowano ściany, pomalowano drzwi, położono eleganckie panele podłogowe, wstawiono nowe meble – łóżko, szafki, taborety. Wcześniej w jego kuchni pojawił się bojler z umywalką, a następnie wykonano remont łazienki, która dziś jest piękna i nowoczesna. Efekty prac można zobaczyć także w programie „Rolnicy. Podlasie”

– Chcę zrobić podobny dom jak u siostry. Żeby góra była zrobiona. I cały zmieniony na zewnątrz – podkreśla rolnik.

„Rolnicy. Podlasie” – Andrzej z Plutycz przebudowuje dom

Nie od dziś wiadomo, że Andrzej z Plutycz boryka się z dużym problemem błota na swojej posesji. Mężczyzna jakiś czas temu starał się z nim uporać i wyrównać powierzchnię swojego podwórka, poprzez załatanie dziur piachem przy wjeździe do posesji. Rolnik pochwalił się próbami na swoim youtubowym kanale „Gienek i Andrzej Plutycze”. 

Źródło: se.pl, Eska, 

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik