Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Eurowizja": Po tym, co Blanka zrobiła na scenie można złapać się za głowę. Polacy długo nie zasną
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 13.05.2023 21:37

"Eurowizja": Po tym, co Blanka zrobiła na scenie można złapać się za głowę. Polacy długo nie zasną

Eurowizja, Blanka na scenie
fot. youtube.com/@EurovisionSongContest

Wielki finał Eurowizji już od pierwszych chwil przyprawił widzów o szybsze bicie serca i błyskawicznie rosnący poziom adrenaliny we krwi. Cała Polska zgromadziła się przed telewizorami, by być świadkiem występu Blanki. Gdy ta wyszła na scenę, nie pozostawiła żadnych złudzeń!

Ten występ widownia zapamięta do końca finału. Blanka popisała się na scenie nie tylko wokalem.

Eurowizja 2023: Blanka zaprezentowała się na scenie w Liverpoolu jako czwarta

Wielki finał Eurowizji, który ma miejsce w Liverpoolu, rozpoczął się o 21. Fani Blanki nie musieli długo czekać, jak z głośników rozległy się pierwsze dźwięki chwytliwej, tak dobrze już nam znanej piosenki “Solo”. Reprezentantka Polski wystąpiła jako czwarta, zaraz po wokaliście ze Szwajcarii, Remo Forrerze. Weszła na scenę, emanując pewnością siebie. Dała popis nie tylko umiejętnościom wokalnym, ale i tanecznym. Przy wykonywaniu chwytliwej choreografii towarzyszyła jej grupa tancerzy, która dopełniła występ.

"Eurowizja": Blanka prosto z przebieralni, tuż przed finałem poprosiła o pomoc. Potrzebuje potężnego wsparcia

Eurowizja 2023: Przebieg występu polskiej reprezentantki

Całemu występowi towarzyszyły spektakularne efekty specjalnie. Reżyser pokazu zrobił wszystko, co w jego mocy, by uświetnić show Blanki. Punktem kulminacyjnym występu artystki był jej “płomienny” dance break, który tym razem wyszedł szczególnie efektownie. Artystka włożyła w dynamiczny układ całą swoją energię. Mimo to z werwą wyśpiewała ostatnie słowa piosenki.

Pod koniec występu widownia oszalała! Wiwatom i brawom nie było końca.

Eurowizja 2023: Blanka ożywiła widownię. Czy Polska znajdzie się na podium?

Blanka oczarowała widownię nie tylko wokalem, ale i charyzmą. Na scenie wydawała się czuć swobodnie, ale i pewnie siebie. Na koniec występu na trybunach rozległa się niemała wrzawa. Miejmy nadzieję, że fani nie zapomną występu Polki do samego końca i oddadzą na nią jak najwięcej głosów.

O tym, czy Blanka wyśpiewała Polsce miejsce na podium w konkursie Eurowizji, przekonamy się już niedługo!

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik