Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "Eurowizja": Niemcy nie szczędzą krytyki Blance. Przykre, co wytykają naszej reprezentantce
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 13.05.2023 22:25

"Eurowizja": Niemcy nie szczędzą krytyki Blance. Przykre, co wytykają naszej reprezentantce

Blanka, Eurowizja
fot. KAPiF; PAUL ELLIS/AFP/East News

Eurowizyjne dokonania Blanki przyniosły jej zarówno wiele zwolenników, jak i zagorzałych przeciwników. Część rodaków nie szczędziła artystce słów krytyki, jednak to, co opisała niemiecka prasa, ma szczególny wydźwięk.

Jeden z dzienników określił Blankę jako “sprawiającą raczej nienaturalne wrażenie diwę”. Negatywnych opinii pojawiło się jeszcze więcej…

Eurowizja 2023: Niemiecka prasa nie pozostawia na Blance suchej nitki

Przy okazji wielkiego finału Eurowizji zaczęło pojawiać się coraz więcej komentarzy o jej uczestnikach. Napływają one z całego świata, a jednym z kierunków, który ma szczególnie dużo do powiedzenia o polskiej reprezentantce, Blance, są Niemcy. Nasi zachodni sąsiedzi nie przebierali w słowach.

- Blanka gra rolę niezliczonych, sprawiających raczej nienaturalne wrażenie diw — maszyna do tworzenia wiatru, krótka spódniczka, zalotna poza. Seks dobrze się sprzedaje, dotyczy to szczególnie Eurowizji - wytykają autorzy z redakcji RND.

"Eurowizja": Po tym, co Blanka zrobiła na scenie można złapać się za głowę. Polacy długo nie zasną

Eurowizja 2023: Niemieckie media komentują występ polskiej reprezentantki

Komentarzy o Blance oraz jej eurowizyjnym utworze “Solo” pojawiło się w niemieckiej prasie jeszcze więcej. Nie daje ona artystce większych szans na wygraną.

- Blance zarzuca się bliskie kontakty z polskim nadawcą państwowym TVP - napisał “Bild”, nawiązując od kontrowersji, które pojawiły się przy krajowych preselekcjach. 

- Wybierając Blankę, Polska na własne życzenie zamieniła rolę jednego z faworytów na rolę pretendenta do ostatniego miejsca - skomentował “Dallmeier”.

Eurowizja 2023: Blanka na złość krytykom wywalczyła miejsce w finale

Blance udało się wywalczyć miejsce w wielkim finale Eurowizji. Jest to zdecydowanie duże osiągnięcie, którego wielu się nie spodziewało. W opozycji do krytyków z kraju i zza granicy, dokonania polskiej reprezentantki wpiera liczne grono jej fanów. Nie pozwalają oni zwątpić Blance w jej umiejętności, co skutkuje pozytywnym i pewnym siebie nastawieniem wokalistki w finale. 

Blanka/Eurowizja
fot. PAUL ELLIS/AFP/East News
Blanka/Eurowizja
fot. OLI SCARFF/AFP/East News

źródło: muzyka.dziennik.pl

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik