Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Smutne wieści o Ewie Bem. Koncerty odwołane, jest komunikat
Martyna Pałka
Martyna Pałka 08.09.2023 12:37

Smutne wieści o Ewie Bem. Koncerty odwołane, jest komunikat

Smutne wieści o Ewie Bem
Smutne wieści o Ewie Bem, fot. KAPIF

Ewa Bem bez wątpienia jest jedną z najbardziej cenionych polskich artystek. Niestety, od pewnego momentu gwiazda coraz rzadziej pojawia się na ważnych wydarzeniach, czy w social mediach. Okazało się, że piosenkarka nie jest obecnie w stanie nawet koncertować. Fani są załamani i ślą wokalistce pokrzepiające słowa.

Ewa Bem coraz częściej znika ze sceny

Piosenkarka od wielu lat działa na polskiej scenie muzycznej i doczekała się wielu wiernych fanów, którzy doskonale znają wszystkie jej przeboje. Nikogo nie powinno więc dziwić, że Ewa Bem była jednym z najbardziej wyczekiwanych artystów, którzy mieli pojawić się na scenie podczas ostatniego dnia prestiżowego festiwalu w Sopocie.

Niestety, już podczas trwania koncertu okazało się, że królowa polskiej estrady nie będzie w stanie pojawić się tego dnia w Operze Leśnej. O smutnej sytuacji poinformowała prowadząca to wydarzenie Anna Karwan. Gwiazda przesłała wokalistce pokrzepiające słowa wsparcia, ale nie zdradziła powodu jej nieobecności.

Pozwolę sobie na kilka słów prywaty. Pani Ewo Bem, nasza królowo, nie mogła pani do nas dojechać na nasz festiwal, ale my wysyłamy największą moc zdrowia, szczęścia. Będziemy na panią czekać

Ewa Bem 1.jpg
Ewa Bem jednak nie pojawiła się na festiwalu w Sopocie, fot. KAPIF
Ewa Bem 2.jpg
Ewa Bem jednak nie pojawiła się na festiwalu w Sopocie, fot. KAPIF
Smutna wiadomość o Szczenie z "Chłopaków do wzięcia". Gwiazdor prosi o pomoc

Czy Ewa Bem nie pojawiła się w Sopocie z powodów zdrowotnych?

I choć ani prowadząca Top of The Top Sopot Festival, ani nawet sama gwiazda nie zdradziły powodu nieobecności piosenkarki w Operze Leśnej, wielu fanów zaczęło spekulować, że chodzi o kłopoty ze zdrowiem. Oliwy do ognia dolewa fakt, że Ewa Bem pojawiła się na zeszłorocznym festiwalu w Sopocie, gdzie wystąpiła w duecie z Janem Borysewiczem i oczarowała całą Polskę wspólnym wykonaniem “Zawsze tam, gdzie Ty”.

Teraz na jaw wychodzą kolejne wieści na temat samopoczucia wokalistki. Jak donoszą media, Ewa Bem zaczęła odwoływać również swoje własne koncerty, a to na dobre wystraszyło wszystkich wiernych fanów. 

Gwiazda miała pojawić się na scenie w Świdniku 27 sierpnia, jednak nie była w stanie wystąpić wtedy dla swoich wielbicieli. Organizator postanowił więc przełożyć wydarzenie na 10 września. Finalnie Ewa Bem całkowicie zrezygnowała z udziału w tym koncercie, o czym poinformowano na stronie wydarzenia.

Zamiast ikony polskiego jazzu, legenda big beatu i rocka. W związku z problemami zdrowotnymi Ewy Bem w niedzielę na Muzycznych wieczorach u Św. Kingi zobaczymy zespół Skaldowie

Ewa Bem 4.jpg
Ewa Bem odwołuje własne koncerty, fot. KAPIF
Ewa Bem 3.jpg
Ewa Bem odwołuje własne koncerty, fot. KAPIF

Z jakimi problemami zdrowotnymi zmaga się Ewa Bem?

W ogłoszeniu zamieszczonym na stronie świdnickiego wydarzenia zostało jasno zaznaczone, że piosenkarka rezygnuje z koncertu z powodu problemów ze zdrowiem. Słowa te bardzo zaniepokoiły fanów, którzy chcieli dowiedzieć się, co konkretnie dolega królowej polskiej piosenki.

Odpowiedzi na te pytania udzielił menadżer gwiazdy Andrzej Łukasik podczas rozmowy z Wirtualną Polską. Mężczyzna nie ukrywa, że ma gorącą nadzieję na szybki powrót wokalistki, która ma zaplanowane kilka jesiennych koncertów.

To tylko drobna niedyspozycja fizyczna. Przeciążenie pracą. Artystka niedługo wróci na scenę i do czynnej działalności artystycznej. To niestety nie będzie co prawda dziś albo jutro, ale – już niedługo. Mamy zaplanowane koncerty na jesień i jestem przekonany, że wszystkie się odbędą

Tagi: ewa bem