Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rafał Trzaskowski z najlepszym wynikiem, na drugim miejscu Hołownia. Opublikowano przełomowe wyniki wyborów prezydenckich
Angelika Bielska
Angelika Bielska 29.06.2020 14:22

Rafał Trzaskowski z najlepszym wynikiem, na drugim miejscu Hołownia. Opublikowano przełomowe wyniki wyborów prezydenckich

SZYMON HOŁOWNIA
fot.instagram.com/trzaskowskirafal, instagram.com/szymon.holownia

Wybory prezydenckie 2020 wzbudzają wiele emocji. Nic dziwnego, w końcu chodzi o dalsze losy naszego kraju oraz nas samych. W związku, z czym od kilku dni na językach rodaków oraz w mediach przewijają się ciągle te same nazwiska, walczące o fotel prezydencki w Polsce. Właśnie zostały opublikowane zaskakujące wyniki.

Rafał Trzaskowski z najlepszym wynikiem w pierwszej turze wyborów prezydenckich 2020? Tak wynika z danych opublikowanych przez Państwową Komisję Wyborczą. Według najnowszych informacji na drugim miejscu jest Szymon Hołownia. Cała Polska żyje pierwszymi wynikami wyborów prezydenckich, pojawiają się także pierwsze sondaże dotyczące drugiej tury wyborów. Tymczasem do Polski napływają zaskakujące informacje.

Rafał Trzaskowski na pierwszym miejscu

Z oficjalnego wstępnego sondażu wynika, iż obecny prezydent – Andrzej Duda zdobył aż 41,8 proc., natomiast jego największy rywal – Rafał Trzaskowski, 30,4 proc. Tuż za nimi znaleźli się Szymon Hołownia – z 13,3 proc., i Krzysztof Bosak – 7,4 proc.

Tymczasem, jak podaje portal fakty.interia.pl – z danych PKW wynika, że Polacy mieszkający na Dalekim Wschodzie, w pierwszej turze wyborów prezydenckich w większości zagłosowali na Rafała Trzaskowskiego.

  1. W końcu wiadomo, jak wygląda żona Michała Wiśniewskiego. Fani nie kryją zachwytu
  2. Znalazła w zeszycie mamy przepis na wafle sprzed 20 lat. Powróciły wspomnienia, najlepszy smak dzieciństwa
  3. Porażająca agresja w jednym z autobusów. Pasażerowie bali się odezwać, przeżyli chwile grozy

Rafał Trzaskowski doceniony na Dalekim Wschodzie

Rywal Andrzeja Dudy największą ilość głosów zdobył natomiast w Chinach, Tajlandii, Korei Południowej, Japonii, Indonezji, Tajwanie, Wietnamie i na Filipinach. Drugie miejsce z kolei należy do Szymona Hołowni.

Najnowsze wyniki z Azji są naprawdę zaskakujące. Jednak cały czas trwa zbieranie głosów wszystkich upoważnionych do głosowania Polaków. W związku, z czym pozostaje nam jedynie czekać na ostateczne, oficjalne wyniki.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Rafał Trzaskowski

Polacy w Azji docenili także program wyborczy Szymona Hołowni.

ZOBACZ TEŻ:

  1. 5 oznak, że on ci się zaraz oświadczy. Wszyscy zakochani mężczyźni robią jedną rzecz
  2. Zwrócili rowerzyście uwagę, nie mogli przewidzieć reakcji. Wstrząsające nagranie, mężczyzny poszukuje policja
  3. Kobieta chciała ośmieszyć baristę, bo nie chciał sprzedać jej kawy. Chłopak nie mógł przewidzieć, co zobaczy kolejnego dnia w internecie
  4. Zwrócili rowerzyście uwagę, nie mogli przewidzieć reakcji. Wstrząsające nagranie, mężczyzny poszukuje policja
  5. Tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje Zofia Karpiel-Bułecka

Źródło: fakty.interia.pl, pkw.gov.pl

Powiązane
Helena Englert; Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek
Jak dobrze znasz rodziny gwiazd? Quiz tylko dla prawdziwych fanów