Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Pytanie na śniadanie": Zdumiewające, kto pojawił się u boku Olka Sikory. Fani nie mieli litości. "Dekolt niestety nie"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 27.07.2023 13:16

"Pytanie na śniadanie": Zdumiewające, kto pojawił się u boku Olka Sikory. Fani nie mieli litości. "Dekolt niestety nie"

Zdumiewające, kto pojawił się obok Olka Sikory w "Pytaniu na śniadanie"
Zdumiewające, kto pojawił się obok Olka Sikory w "Pytaniu na śniadanie", fot. kadr z programu "Pytanie na śniadanie", Instagram/@pytanienasniadanie

W dzisiejszym odcinku show “Pytanie na śniadanie” u boku Olka Sikory pojawił się niespodziewany gość. Zamiast jego “programowej żony” Małgorzaty Tomaszewskiej mieliśmy okazję zobaczyć Małgorzatę Opczowską. Fani natychmiast zwrócili uwagę na jej stylizację.

"Pytanie na śniadanie": Niesamowite, kto wystąpił u boku Olka Sikory

Jakiś czas temu program “Pytanie na śniadanie” przeszedł delikatne zmiany. Najpierw na pokładzie powitano nową prowadzącą show Annę Popek, a niedługo później o swoim odejściu poinformował inny gospodarz śniadaniówki - Łukasz Nowicki. 

To właśnie u jego boku do tej pory występowała Małgorzata Opczowska. Na ten moment nie wiadomo, czy produkcja Telewizji Polskiej planuje zatrudnienie nowych dziennikarzy, można jednak zauważyć, że zaczęła lekko eksperymentować z pojawiającymi się na antenie duetami. Właśnie dziś mieliśmy okazję zobaczyć niecodzienną parę - po raz pierwszy Małgorzata Opczowska wystąpiła u boku Olka Sikory.

Rozpaczliwy wpis Sinead O'Connor dodany przed śmiercią. Powstrzymanie łez jest niemożliwe

Olek Sikora i Małgorzata Opczowska razem na planie "Pytania na śniadanie"

Trzeba przyznać, że duet poradził dobie fenomenalnie i ciężko byłoby powiedzieć, że jest to ich debiutancki występ w takim składzie. Podczas dzisiejszego odcinka “Pytania na śniadanie” Małgorzata Opczowska oraz Olek Sikora mieli szansę porozmawiać o australijskim żeglarzu i tym, jakim cudem przeżył dwa miesiące na środku oceanu, a także przygotować dla nas najsmaczniejszy deser tego lata.

Wydawać by się mogło, że dziennikarze poradzili sobie bezbłędnie. Niestety, fanom nie spodobał się jeden szczegół, który natychmiast rzucał się w oczy po włączeniu telewizora. Chodzi o stylizację prowadzącej.

"Pytanie na śniadanie": Małgorzata Opczowska skrytykowana za stylizację

Dziennikarka pojawiła się w odcinku porannego show ubrana w elegancki beżowy komplet, składający się z długich spodni z rozszerzanymi nogawkami oraz krótkiej kamizelki, zapinanej na duże guziki. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że górna część garderoby odsłaniała sporo ciała prezenterki.

Fani natychmiast zauważyli, że Małgorzata Opczowska ma na sobie bardzo głęboki dekolt, a swoje niezadowolenie wyrazili w komentarzach na Instagramie pod wspólnym zdjęciem prezenterki i Olka Sikory. A Wam jak podoba się strój gwiazdy “Pytania na śniadanie”?

Zobacz post:

Pytanie na śniadanie komentarze.png
Stylizacja Małgorzaty Opczowskiej w “Pytaniu na śniadanie” nie spodobała się fanom, fot. Instagram/@pytanienasniadanie
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania