Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Pytanie na śniadanie": Małgorzata Tomaszewska zniknęła, nie wszyscy są zadowoleni z decyzji TVP
Martyna Pałka
Martyna Pałka 05.04.2023 09:09

"Pytanie na śniadanie": Małgorzata Tomaszewska zniknęła, nie wszyscy są zadowoleni z decyzji TVP

Pytanie na śniadanie, Małgorzata Tomaszewska
fot. kadr z programu "Pytanie na śniadanie"

Wielkie zaskoczenie w "Pytanie na śniadanie". Tym razem w show nie pojawiła się Małgorzata Tomaszewska. Zamiast niej, u boku Aleksandra Sikory, zawitała znana polska dziennikarka. Decyzja TVP podzieliła widzów, w mediach lawina komentarzy. 

Gospodarzami dzisiejszego odcinka kultowej śniadaniówki TVP był dobrze znany widzom Aleksander Sikora oraz jedna z największych gwiazd stacji, która przed laty prowadziła ten format - Anna Popek. Jak poradziła sobie w ramach zastępstwa?

Nowa prowadząca w "Pytaniu na śniadanie". Co z Małgorzatą Tomaszewską?

 Widzowie dzisiejszego odcinka programu “Pytanie na śniadanie” mogli się nieźle zdziwić, włączając swoje ulubione poranne show. W środowym wydaniu obok dobrze znanego Aleksandra Sikory zabrakło jego stałej partnerki Małgorzaty Tomaszewskiej. 

Jej miejsce zajęła inna popularna dziennikarka - Anna Popek, która przed laty miała już okazję prowadzić ten format. Już na wstępie prezenter zapewnił zmartwionych widzów i wytłumaczył, że z jego “programową żoną” wszystko w porządku i wspiera ich z kanapy swojego domu.

- Pragnę w tym momencie uspokoić wszystkim zaniepokojonych, Małgosia jest z nami, ogląda nas, trzyma za nas kciuki i co najważniejsze, nie rzuciła papierami rozwodowymi - powiedział na antenie TVP Aleksander Sikora.

Wygrała milion w "Milionerach", z pieniędzy już nic nie zostało. Niesłychane, co zrobiła z nimi seniorka

"Pytanie na śniadanie": Anna Popek zastąpiła Małgorzatę Tomaszewską

Produkcja śniadaniówki TVP zadbała o to, aby była prowadząca otrzymała godne powitanie. Na samym początku asystujący jej dziennikarz przywitał ją w studiu show i zdradził, że Anna Popek powraca do “Pytania na śniadanie”.

- Mam ogromną przyjemność powitać naszą koleżankę na pokładzie, serdeczną koleżankę. Ania Popek wraca do “Pytania na śniadanie” i właśnie tę miłą informację mamy dla Państwa na dzień dobry - powiedział na samym początku show Telewizji Polskiej Aleksandr Sikora.

Już na wstępie występujący u boku dziennikarki Aleksander Sikora wręczył jej bukiet jasnoróżowych tulipanów, który idealnie pasował do jej sweterka. Gwiazda również nie przyszła do studia “Pytania na śniadanie” z pustymi rękoma, ale przyniosła domowe rogaliki z marmoladą.

Anna Popek nową prowadzącą "Pytania na śniadanie"? Fani oburzeni

Informacją o nowej prowadzącej porannego show podzielono się również w sieci na oficjalnym profilu “Pytania na śniadanie” na Instagramie. Niestety, fani nie podzielali entuzjazmu przedstawiającego prezenterkę Aleksandra Sikory i w komentarzach pod zdjęciem Anny Popek skrytykowali decyzję produkcji programu.

Internauci są zawiedzeni wyborem nowej prowadzącej i twierdzą, że miała już swoją szansę na zaistnienie w śniadaniówce Telewizji Polskiej. 

- Jestem na NIE! Ona już była, nie sprawdziła się, takie fajne duety były, fajnie się oglądało. Gdzie jest Krzan? Popek jest zbyt sztywna. Nie będę oglądać odcinków z udziałem Popek.

- Myślałam, ze to spóźnione Prima Aprilis. Szkoda, ze program wypracował sobie miano nowego, ciekawego znowu stawia na takie osoby jak pani Anna. Do tej pory było świeżo, nowocześnie i bez nadęcia. Zdecydowanie NIE będę oglądać wydań z tą panią.

- Żenada, nie daje się do tej ekipy - czytamy w komentarzach pod najnowszym postem.

Całe szczęście nie brak również pozytywnych wpisów, w których fani witają nową gwiazdę i cieszą się, że tak uzdolniona dziennikarka powraca do śniadaniówki TVP.

- Pani Ania bardzo dobrze współprowadzi program, jest bardzo naturalna, bije od niej dobra energia, fajnie się ogląda, gratulacje.

- Super wiadomość. Bardzo fajna osoba i prezenterka.

- Super, cieszę się bo bardzo lubię Panią Anię.

Zobacz post:

pns 4.png
fot. kadr z programu “Pytanie na śniadanie”
pns 3.jpg
fot. kadr z programu “Pytanie na śniadanie”
pns 2 .jpg
fot. kadr z programu “Pytanie na śniadanie”
pnś 1.jpg
fot. kadr z programu “Pytanie na śniadanie”
pytanie na śniadanie 3.jpg
fot. Facebook/Pytanie na śniadanie
Pytanie na śniadanie 2.jpg
fot. Instagram/@pytanienasniadanie
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania