Lifestyle.Lelum.pl > Programy > „Pytanie na śniadanie”. Katarzyna Cichopek nie mogła uwierzyć własnym uszom, gdy gość zadał pytanie. Poszło o Kurzajewskiego
Martyna Pałka
Martyna Pałka 19.11.2022 21:23

„Pytanie na śniadanie”. Katarzyna Cichopek nie mogła uwierzyć własnym uszom, gdy gość zadał pytanie. Poszło o Kurzajewskiego

Pytanie na śniadanie Katarzyna Cichopek
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

Do nieprawdopodobnej sytuacji doszło podczas dzisiejszego odcinka programu „Pytanie na śniadanie”. Jeden z zaproszonych gości zadał prowadzącej niekomfortowe pytanie. Jak zareagowali Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski?

Poranne show TVP obfituje w wiele wpadek i niezaplanowanych sytuacji, a to dlatego, że jest ono nadawane na żywo, bez możliwości dogrania niektórych scen lub wycięcia tych niewłaściwych. Właśnie do jednej z takich wpadek doszło podczas sobotniego wydania śniadaniówki.

Jeden z zaproszonych gości pokusił się o mały żarcik w kierunku prowadzącej. Dziennikarz zapytał aktorkę znaną z „M jak miłość”, czy woli starszych mężczyzn, co mimowolnie znów przyniosło na myśl skojarzenia jej związku z kolegą z planu – Maciejem Kurzajewskim.

„Pytanie na śniadanie”: Katarzyna Cichopek zapytana o to, czy woli starszych mężczyzn

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nieustannie są na fali popularności z powodu ich niedawnego ogłoszenia. W dniu 40. urodzin gwiazdy zakochani postanowili przyznać się, że od jakiegoś czasu pozostają w szczęśliwym związku. Nie każdemu podoba się fakt, że para prowadzi razem program „Pytanie na śniadanie” i z tego powodu decydują się na małe złośliwości.

Kolejną przeszkodą w spokojnym życiu prowadzących show TVP jest również była żona Macieja Kurzajewskiego Paulina Smaszcz, która nie ustaje w przedstawianiu dowodów na nieodpowiednie zachowanie dziennikarza.

Teraz ulubiona para internautów zmierzyła się z kolejnym ciosem. Jeden z zaproszonych do programu „Pytanie na śniadanie” gości pokusił się o niekomfortowe pytanie kierunku prowadzącej. Dziennikarz był ciekawy, czy Kasia woli starszych mężczyzn, a to wszystko z powodu rozmowy o Franku Sinatrze i zachwytu prezenterki nad wielkim artystą.

Katarzyna Cichopek ofiarą dwuznacznego pytania w programie „Pytanie na śniadanie”

Podczas dzisiejszej rozmowy na temat twórczości czeskiego muzyka Karela Gotta, zaproszeni do studia eksperci omawiali również innych wielkich twórców, do których przez lata był on porównywany.

W pewnym momencie padło nazwisko wybitnego piosenkarza Franka Sinatry, co nie uszło uwadze prowadzącej śniadaniówkę. Katarzyna Cichopek zaczęła zachwycać się nad Amerykaninem i chwalić go, nie tylko za jego umiejętności, ale również ogromną klasę i elegancję.

Słowa aktorki zostały skomentowane przez dziennikarza Roman Rogowieckiego, który pokusił się o mały komentarz na temat zainteresowań prezenterki.

– Maciek, ta pani lubi takich starszych panów? Naprawdę? – powiedział ze śmiechem gość programu „Pytanie na śniadanie”.

Prowadzący show TVP postanowili jednak zachować się profesjonalnie i puścili komentarz eksperta mimo uszu. Maciej Kurzajewski natychmiast wrócił do poprzedniego tematu, a Katarzyna Cichopek tylko nerwowo się uśmiechnęła. 

Nie jest tajemnicą, że aktorka jest młodsza od swojego nowego ukochanego o dziewięć lat i wiele osób zarzuca jej, że wymieniła młodszego Marcina Hakiela na starszego kolegę po fachu. Dlatego też słowa dziennikarza wydały się tak bardzo nie na miejscu.

Zobacz zdjęcia:

Pytanie na śniadanie
Pytanie na śniadanie
Pytanie na śniadanie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi
Powiązane
Jeden z dziesięciu, Tadeusz Sznuk
Głowili się, głowili, a nie zawsze mieli racje. Oto najtrudniejsze pytania “1 z 10”! Odpowiesz?