Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Przyjaciółki: Elka trafi do szpitala. Jej stan zdrowia dramatycznie się pogorszy
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 14.05.2024 07:47

Przyjaciółki: Elka trafi do szpitala. Jej stan zdrowia dramatycznie się pogorszy

Przyjaciółki
Fot. Kadr z serialu "Przyjaciółki", odcinek 277

Widzowie telewizji Polsat uważnie śledzą wydarzenia w serialu “Przyjaciółki”. Obfituje on w wartką akcję, nagłe zwroty wydarzeń, konflikty i intrygi. W ostatnim odcinku nie zabrakło wielkich emocji, a nawet dramatu. Stan zdrowia jednej z bohaterek nagle się pogorszył. A to dopiero początek!

"Przyjaciółki": fabuła

Serial Przyjaciółki emitowany jest na antenie Telewizji Polsat od 6 września 2012 roku. Akcja dzieje się w Warszawie, a jego bohaterki to cztery kobiety po trzydziestce. Przyjaźniły się w liceum i od ostatniego zjazdu szkolnego odnowiły swój kontakt. 

Przyglądają się sobie i weryfikują rzeczywistość. Inga została porzucona przez męża dla jego sekretarki Doroty. Zuza szuka mężczyzny, z którym mogłaby się zestarzeć, a Anka poświęca się rodzinie i domowi. 

KAPIF_1000pix_K749517F.jpeg
Fot. KAPIF, Obsada serialu "Przyjaciółki"
Kto tak ubrał Joannę Liszowską? Na ramówce Polsatu wyróżniała się osobliwą kreacją. Fani są zdruzgotani “Spotkałam się z wyrafinowaną przemocą”. Gwiazda “Przyjaciółek” przeżyła piekło na ziemi. Przez lata milczała

"Przyjaciółki": obsada

Producenci serialu postanowili, że do współpracy zaproszą świetne aktorki, których nikomu nie trzeba przedstawiać. I tak oto na ekranie widzimy: Małgorzatę Sochę, Joannę Liszowską, Magdalenę Stużyńską, Agnieszkę Sienkiewicz czy Elżbietę Jarosik.

Najczęściej zmieniała się roli Hany Gruszewskiej i to trzykrotnie. Najpierw wcielała się w nią Pola Figurska, następnie Alicja Wieniawa, a od 2023 roku Maja Szopa.

ZOBACZ TEŻ: Padł na kolana przy świątecznym stole i wyznał jej miłość. Małgorzata Socha we wzruszającym wywiadzie o swoim romantycznym związku

"Przyjaciółki": co wydarzy się w nowym odcinku?

Sąd wyznaczył datę rozprawy Wiktora. Patrycja i Henryk zabierają Elę do neurologa. Okazuje się, że kobieta bierze dużo przeróżnych suplementów, a także środków, które mogą ze sobą działać sprzecznie. Hania odwiedza Ingę, która ciężko przeżywa rozstanie z Patrykiem, podobnie jak mężczyzna.

Carol namawia Ingę, aby zrzekła się jej części spadku po Jerzym. Jest oburzona takim zachowaniem, bo wie, że Carol chodziło tylko o pieniądze. Anka sprawiła sobie kule inwalidzkie, chociaż nie jest w stanie przy ich pomocy chodzić. Paweł za to znajduje na nagraniu z kamery sklepowej samochód, w którym była włączona kamera. Chce go odszukać

Teresa wzięła sobie do serca rady Anki. Chce otworzyć kwiaciarnię. Dorota szykuje się do Walentynek i w typowy dla siebie sposób, odkąd zaczęła spotykać się z Ignacym, porzuciła retorykę jakoby nie potrzebowała ”faceta”.

KAPIF_1000pix_K1194287F.jpeg
Fot. KAPIF, Joanna Liszowska