Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przeszywające słowa Wójcika o stanie zdrowia Ziobry
Martyna Pałka
Martyna Pałka 23.02.2024 10:24

Przeszywające słowa Wójcika o stanie zdrowia Ziobry

Przeszywające słowa Wójcika o stanie zdrowia Ziobry
Przeszywające słowa Wójcika o stanie zdrowia Ziobry, fot. KAPIF

Informacja o tym, że Zbigniew Ziobro walczy z niebezpiecznym nowotworem, wstrząsnęła całym naszym krajem. Teraz najbliższy współpracownik polityka ujawnił w rozmowie z mediami, jak obecnie czuje się lider Suwerennej Polski. Michał Wójcik zdradził kilka poruszających szczegółów. 

Zbigniew Ziobro walczy z nowotworem

Nie jest tajemnicą, że popularny polityk już w ubiegłym roku musiał wycofać się ze swojej działalności z powodu nagłych problemów ze zdrowiem. Już w grudniu 2023 roku Zbigniew Ziobro podzielił się z mediami informacją o swoim złym samopoczuciu i ujawnił, że walczy obecnie z groźnym nowotworem przełyku.

Jak udało się ustalić, lider Suwerennej Polski bardzo szybko zdecydował się na leczenie onkologiczne i od tej pory nie pojawia się w przestrzeni publicznej. Teraz więcej wiadomości na temat stanu zdrowia Zbigniewa Ziobry ujawnił jego bliski współpracownik. Michał Wójcik wyznał, jakie są rokowania 53-latka i jak obecnie wygląda jego leczenie. 

zbigniew ziobro.jpg
Zbigniew Ziobro walczy z nowotworem, fot. KAPIF
Zbigniew Ziobro ma raka? Wskazują na to specyficzne objawy, jeden szczegół z ostatniego wystąpienia zdradza wszystko Ziobro przechodzi gehennę? Bliscy współpracownicy zdradzają szczegóły: "Radykalna chemioterapia"

Michał Wójcik zdradza szczegóły leczenia Zbigniewa Ziobry

Okazało się, że pomimo ciężkiej walki z chorobą i silnej chemioterapii, jakiej poddał się polityk, nie zamierza on rezygnować ze swojej działalności zawodowej. Jego współpracownik Michał Wójcik ujawnił, że Zbigniew Ziobro czuje się na tyle dobrze psychicznie, że planuje już powrót do polityki, w tym stanięcie przed komisją Pegasusa.

Chce rozliczyć Tuska i Bodnara. Jest po trzeciej dawce chemioterapii, po radioterapii i przed operacją, ale przed komisją chce stanąć – wyznał Wójcik podczas swojej wizyty w radiu.

Michał Wójcik ujawnił również, jak obecnie wygląda fizyczny stan zdrowia jego kolegi z Suwerennej Polski. Okazało się, że doszło do tego, czego wielu się spodziewało — przerzutów na inne organy. 

Michał Wójcik.jpg
Michał Wójcik zdradza szczegóły leczenia Zbigniewa Ziobry, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Ujawniono, na jaki nowotwór chorował Tomasz Komenda.

Jak obecnie czuje się Zbigniew Ziobro?

Michał Wójcik postanowił również podzielić się kilkoma informacjami na temat obecnego leczenia swojego kolegi z partii, a także swoimi własnymi spostrzeżeniami na temat siły i motywacji Zbigniewa Ziobry. Okazało się, że pomimo niekorzystnych rokowań, polityk nie traci wiary i woli walki.

Rozmawiałem z nim wczoraj wieczorem. Ma zaawansowaną postać nowotworu przełyku, rokowania przy jego chorobie są trudne. Mogę powiedzieć, że w momencie, kiedy diagnozowano ten nowotwór, były przerzuty. Dzisiaj on chce zabić ten nowotwór. Na pewno nie jest faworytem w tej walce, ale jest zdeterminowany.