Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ziobro przechodzi gehennę? Bliscy współpracownicy zdradzają szczegóły: "Radykalna chemioterapia"
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 05.01.2024 09:16

Ziobro przechodzi gehennę? Bliscy współpracownicy zdradzają szczegóły: "Radykalna chemioterapia"

Zbigniew Ziobro
Zbigniew Ziobro cierpi na poważną chorobę, przechodzi radykalne leczenie. Fot. KAPiF

Zbigniew Ziobro od kilkunastu lat aktywnie udzielał się na polskiej scenie politycznej. Niespodziewanie poseł całkowicie usunął się z życia publicznego — jaki miał ku temu powód? Kilka tygodni temu potwierdziło się, że polityk zmaga się z poważną chorobą. Partyjni koledzy Zbigniewa Ziobry wierzą, że stawi jej czoło, jednak to, co właśnie ujawnili na temat kuracji, nie napawa optymizmem.

Zbigniew Ziobro podupadł na zdrowiu

11 grudnia w Sejmie odbyło się głosowanie na wotum zaufania dla rządu, który utworzył wybrany przez Andrzeja Dudę kandydat na premiera, czyli Mateusz Morawiecki. Tego dnia, szczególnie dla przedstawicieli prawicy, bardzo ważne było, by wziąć udział w obradach. W związku z tym nieobecność Zbigniewa Ziobry wywołała spore kontrowersje. Zwolennicy polityka zaczęli niepokoić się, iż fakt, że nie pojawił się tego dnia w Sejmie, wiąże się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Niestety te doniesienia okazały się prawdziwe.

W połowie grudnia media obiegła wieść, że Zbigniew Ziobro miał trafić pilnie do szpitala. Cała Polska wstrzymała oddech, niepokojąc się o stan zdrowia byłego ministra. Choć sam zainteresowany nie zabrał w tej sprawie głosu, koledzy z partii polityka ujawnili, że zmaga się on z poważną chorobą, jaką jest nowotwór.

Zbigniew Ziobro ma raka? Wskazują na to specyficzne objawy, jeden szczegół z ostatniego wystąpienia zdradza wszystko Zbigniew Ziobro miał pilnie trafić do szpitala? Niepotwierdzone informacje o tragicznej diagnozie zasmucają

Zbigniew Ziobro mierzy się z poważną chorobą

Wszystko wskazuje na to, że Zbigniew Ziobro zmaga się z poważną chorobą, która uniemożliwiła mu wzięcie udziału w ważnych głosowaniach Sejmu, które miały miejsce na przełomie ostatniego miesiąca. W dniu, gdy Donald Tusk został wybrany przez opozycję na premiera, polityk miał trafić do Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej. Więcej na temat tych doniesień opowiedział w rozmowie z “Super Expressem” bliski współpracownik Zbigniewa Ziobry:

Ponieważ ten typ raka, który dopadł Zbigniewa Ziobrę, potrafi niezauważalnie rozwijać się w organizmie całymi latami i długo nie daje specyficznych symptomów, które można wcześniej trafnie zinterpretować.

Im więcej mija czasu, tym więcej partyjnych kolegów byłego ministra decyduje się, by powiedzieć kilka słów o chorobie, z którą ten się zmaga. Najnowsze doniesienia na ten temat nie napawają optymizmem…

Projekt bez nazwy - 2024-01-05T083158.586.png
Zbigniew Ziobro cierpi na poważną chorobę, przechodzi radykalne leczenie. Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Zbigniew Ziobro pilnie interweniuje. Przekazał nowe informacje ws. druzgocąco pozbawionej życia Anastazji

Jak przebiega leczenie Zbigniewa Ziobry?

Współpracownicy Zbigniewa Ziobry z Suwerennej Polski wierzą, że to tylko kwestia czasu, kiedy polityk wróci do pełni sił. Ponieważ były minister ma zmagać się z nowotworem w zaawansowanym stadium, został skierowany do szpitala, gdzie poddał się leczeniu. Wielu zwolenników polityka zastanawia się, jak ono przebiega — odpowiedzi na to pytanie udzielił anonimowy członek Suwerennej Polski w rozmowie z “Super Expressem”:

Zbyszek przechodzi dość radykalną chemioterapię. Modlimy się za jego zdrowie – wyznał.

Inni politycy również coraz częściej wypowiadają się o przypadłości, na którą zapadł Zbigniew Ziobro. Podkreślają, że są pewni, że ten wygra z nowotworem i powróci do rządu, gdzie jest bardzo potrzebny.

 Minister Ziobro jest wyjątkowo silnym człowiekiem i jest w stanie pokonać wiele trudności w swoim życiu. Jestem pewien, że jego obecny stan zdrowia wróci do normy i Zbigniew Ziobro będzie dalej w stanie pracować dla Polski tak, jak to robił praktycznie przez całe życie. Zbigniew Ziobro ma pełne wsparcie znakomitej drużyny, która stworzył. Wierzę, że jak najszybciej wróci do zdrowia – powiedział w wywiadzie z tabloidem poseł Jacek Ozdoba.

Podobnie na temat walki Zbigniewa Ziobry z chorobą wypowiedział się poseł Michał Wójcik:

Zbyszek Ziobro na pewno wróci, wszyscy na niego czekamy. Jest potrzebny Polsce.

Projekt bez nazwy - 2024-01-05T083219.803.png
Zbigniew Ziobro cierpi na poważną chorobę, przechodzi radykalne leczenie. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2024-01-05T083134.703.png
Zbigniew Ziobro cierpi na poważną chorobę, przechodzi radykalne leczenie. Fot. KAPiF

źródło: natemat.pl